Bageti Bakery
Производител на:
Хляб, Тестени закуски, Сладки печива, Солени печива
За нас
Bageti Bakery ще ви изкушат с уханни сладки и кроасани, пухкави козунаци и още много вкусни тестени изделия.
Къде да ни намерите
- Фирмени магазини
Контакти
Отзиви от потребители
Потребителските отзиви на производителя са импортирани от профилите на обектите му в платформата Google Карти.
Можете да прегледате всички отзиви, коментари и оценки за обектите, като посетите профилите им в Google Карти.
- Релевантни отзиви
- Най-нови
Много любимо място, но напоследък често има хора които пушат електронни цигари, понякога няколко маси наведнъж, и въпреки, че има знак, че е забранено, няма никаква реакция от персонала.:/
Приятно място за освежителна напитка и нещо за хапване близо до пазар "Римска стена". За съжаление има голяма разлика в предлагането на храна преди обяд / на обяд и след 17 часа. По-късно остават много малко неща, което е жалко. Добро обслужване. Горещият шоколад е с разреден вкус и част от десертите са доста сладки, но това може би е само моят вкус...
Ментовата лимонада беше добра
Пресни сандвичи, хубаво кафе, фреш и слънце.
Вкусна храна. На самообслужване е. Цените са нормални за квартала.
Чичето, което зарежда заведението паркира баничарката върху пешеходната пътека, каза ми да се разкарам и ще си спира там, защото му се налагало. Обслужването започва още от улицата, а спазването на закона е задължение на всички.
Ужасно отношение спрямо клиента.
На касата има изключително враждебен мъж, който прави и кафето. Лично съм го чувал да се държи нагло и арогантно с клиенти, а веднага щом някой излезе от заведението започва да го коментира и подиграва зад гърба му като квартален клюкар. Постоянно се заяжда и говори с очевидно презрение към хората, сякаш самото присъствие на клиенти му е огромен проблем. Изглежда, че мисли, че е "над" човек пред себе си и го показва.
Само поведението му е достатъчно да накара човек да си тръгне и никога да не се върне. Атмосферата е напрегната и неприятна, а отношението му ...
Обстановката е приятна, храната е добре, но доста надценена. За кафе не бих се върнала там. Взехме и плодов шейк, също не става.
Top quality coffee experience for me :)
Здравейте, след последното ми преживяване едва ли ще посетя това кафене отново. Взех една паста за сумата от 4.50 Евро за вкъщи. Увисна ми ченето, когато отворих кутията в нас! По-малко парче торта за 10 лева не съм си и представяла. В допълнение безвкусно и сухо. Обслужването също не е добро. Прилагам снимка на парчето върху електронна везна, да видите за каква наглост става дума. Не ходете! Единствения начин да се спре тази алчност е да не ходим по тези места.
Priqtna atmosfera i mnogo drujeluben personal! Bravo!
Страхотно място за пиене на наистина добро кафе. Уча в университета, който се намира точно до кафето и ми е супер удобно. Специално кроасана с белгийски шоколад ми е go to нещото, което препоръчвам!
Много любимо място, но напоследък често има хора които пушат електронни цигари, понякога няколко маси наведнъж, и въпреки, че има знак, че е забранено, няма никаква реакция от персонала.:/
Обедно време 31.12.2025, няма никакви клиенти, персонала - момче и две момичета се занимават с телефоните си, а салона изключително мръсен и не почистен и пълен с листа.
Приятно място за освежителна напитка и нещо за хапване близо до пазар "Римска стена". За съжаление има голяма разлика в предлагането на храна преди обяд / на обяд и след 17 часа. По-късно остават много малко неща, което е жалко. Добро обслужване. Горещият шоколад е с разреден вкус и част от десертите са доста сладки, но това може би е само моят вкус...