BakeBop bakery
Производител на:
Хляб, Тестени закуски, Сладки печива, Солени печива
За нас
BakeBop bakery е бутикова пекарна, която се намира в центъра на град Пловдив. Пекарната предлага кроасани, тутманик, кексове, козунаци и още много пухкави изкушения.
Къде да ни намерите
- Фирмени магазини
Контакти
Отзиви от потребители
Потребителските отзиви на производителя са импортирани от профилите на обектите му в платформата Google Карти.
Можете да прегледате всички отзиви, коментари и оценки за обектите, като посетите профилите им в Google Карти.
- Релевантни отзиви
- Най-нови
Класическият тутманик беше УНИКАЛЕН! Рядко срещано качество. Има с различни вкусове. Разнообразие на фокачи, чийзкейкове, баници и още много вкусотийки. Персонала е любезен. Има места да хапнете на място. Dog friendly🐾.Препоръчвам!
Хубавите места заслужават да бъдат отбелязани а това е най добрата бутикова пекарна в Пловдив. Личи си че е главно заложено на вкуса а не на маркетинга, което е точно обратното на повечето места. Също е много добра идеята да се вкарат вариации на българския тутманик и така също и чудестранни посетители да се изкефят на нещо традициинно българско но поднесено модерно. Препоръчвам с две ръце да се пробва!
Всичко е супер вкусно и с висококачествени продукти! Тутманиците наистина са невероятни. Опитах този с кашкавал и мога да кажа, че е най-вкусният, който съм пробвала досега. Впечатлена съм и от кросаните и десертите (например здравословния кекс). Обслужването също е на високо ниво, а цените са разумни (например тутманиците са 2-3лв).
Като цяло късмет е, че има младежи, които са създали такова местенце в Пловдив. Благодарим ви!
Случайно попаднах на тази пекарна и се изумих от печивата им. За първи път попадам на баници и тутманици, които са наистина като домашни. Много вкусни, с много качествени продукти и с чудесна визия. А рулото им с канела е абсолютно невероятно. Огромни комплименти към младите господа, които създават тези вкусотии. Препоръчвам на всички да опитат.
Много вкусни, прясно изпечени баници, тутманици, кроасани, хляб... хапнахме прекрасно и купихме за вкъщи. Препоръчвам
Не знам точно как да опиша най-вкусният тутманик, който съм хапвала. Много, много вкусно. Личи си, че използват качествени продукти и не пестят от тях. Опитах и кроасанът с яйчен крем и плодове. Също много вкусен. Препоръчвам с две ръце.
Необикновена пекарна. Опитах баница със сирене и смокини, също тутманик с лютеница и вентричина. Супер вкусно. Видях и тирамису, но щеше д се прекалено за един ден. Ще дойда пак.
Много вкусна храна, приготвена с качествени продукти, приятна атмосфера и усет към клиентите!Прекрасни сте!
Със сигурност мога да ви препоръчам тази пекарна . Изключително вкусни солени и сладки опции.
В идеалният център на град Пловдив за мен това е най-добрата опция за тестени изделия.
Достъпът с автомобил е затруднен, въпреки че района е в обхвата на "синя зона". Добре е че надолу по улица Опълченска (в посока центъра) има и частен платен паркинг където често има свободни места (поне рано сутрин) и можете така да вземете с автомобил по-големи поръчки.
Качествена храна - баници, тутманик, погачи, козунак, кроасани... Вкуса на детството плюс съвременни нотки. Най-добрите в Пловдив! Благодаря, че ви има, момчета!🥰
Хубавите места заслужават да бъдат отбелязани а това е най добрата бутикова пекарна в Пловдив. Личи си че е главно заложено на вкуса а не на маркетинга, което е точно обратното на повечето места. Също е много добра идеята да се вкарат вариации на българския тутманик и така също и чудестранни посетители да се изкефят на нещо традициинно българско но поднесено модерно. Препоръчвам с две ръце да се пробва!
Случайно попаднах на тази пекарна и се изумих от печивата им. За първи път попадам на баници и тутманици, които са наистина като домашни. Много вкусни, с много качествени продукти и с чудесна визия. А рулото им с канела е абсолютно невероятно. Огромни комплименти към младите господа, които създават тези вкусотии. Препоръчвам на всички да опитат.
Класическият тутманик беше УНИКАЛЕН! Рядко срещано качество. Има с различни вкусове. Разнообразие на фокачи, чийзкейкове, баници и още много вкусотийки. Персонала е любезен. Има места да хапнете на място. Dog friendly🐾.Препоръчвам!
Тутманиците на баба 😋😋 Като дойда отново в Пловдив отново ще намина за да пробвам и от малиновия чийзкейк 🤌🤌🤌
Най-добрата пекарна. Нещо ново на база традиционни печива.
Приготвени “както трябва”