Месарница Звезда

Месарница

Производител на:
Пилешко, Свинско, Телешко и говеждо, Деликатеси

За нас

Месарница Звезда предлага българско прясно месо и занаятчийски колбаси. Тя няма свое собствено животновъдно стопанство, но си доставя висококачествено прясно месо от няколко избрани ферми в България. Част от него се предлага като свежо, а друга се преработва в месни продукти и специалитети без да се влагат изкуствени добавки и подобрители. Производството е ръчно, бутиково и често пъти майсторите пускат малки авторски разработки, които не се задържат дълго по щандовете.

Ако цените изтънчените вкусове и рецепти, не пропускайте да опитате техните превъзходни деликатеси и мезета. Освен това, ако предпочитате сами да ги приготвяте у дома, тази месарница ви предлага възможността да закупите сурови суджуци, които можете да изсушите по ваш вкус.

Къде да ни намерите

  • Фирмени магазини
Фирмен магазин
4.9
Пловдив,
ул. "Богомил" 62

Контакти

089 92* **** (покажи)

Отзиви от потребители

  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
Качествени и вкусни български меса и колбаси, любезен и весел персонал! От много време вече не купувам месо и колбаси от други магазини!
Месото им е страхотно! Препоръчвам !
Винаги свежи и качествени продукти! И най-важното, БЪЛГАРСКИ! Винаги учтив и усмихнат персонал. Благодаря Ви! Продължавайте все така.
Спечелиха ме с прекрасно отношение и качествено месо!
Свежо и прясно месо всички продукти са им много вкусни и момичето което ме обслужи беше усмихнато и лачезарно имат и онлайн магазин който ви доставят продуктите до вратата препоръчвам ви с две ръце месарницата топ е
Свежо и прясно месо всички продукти са им много вкусни и момичето което ме обслужи беше усмихнато и лачезарно имат и онлайн магазин който ви доставят продуктите до вратата препоръчвам ви с две ръце месарницата топ е
Спечелиха ме с прекрасно отношение и качествено месо!
Топ продукти на невероятни цени!!!
Супер прясно и крехко месо. Препоръчвам с две ръце!
Месото им е страхотно! Препоръчвам !
Качествени и вкусни български меса и колбаси, любезен и весел персонал! От много време вече не купувам месо и колбаси от други магазини!
Добър магазин, обслужване и разнообразни от стоки...
Много съм доволен от месото!
Най-хубавото месо в Пловдив! Ще останете много доволни, както от обслужването, така и от асортимента. Препоръчвам!
Винаги свежи и качествени продукти! И най-важното, БЪЛГАРСКИ! Винаги учтив и усмихнат персонал. Благодаря Ви! Продължавайте все така.