Партньори 1997

Производител на месо и месни продукти

Производител на:
Свинско, Пилешко, Пуешко, Телешко и говеждо, Деликатеси, Трайни колбаси

За нас

ПАРТНЬОРИ 1997 се налага като търговска марка на българския пазар повече от 25 години.

Дейността е свързана с търговия и производство на месо, месни разфасовки и полуфабрикати.

Компанията разполага със собствена производствена база и верига от специализирани магазини.

Къде да ни намерите

  • Фирмени магазини
Фирмен магазин
4.6
София,
бул. "Черни връх" 230В
Фирмен магазин
4.3
София,
ул. "Академик Андрей Сахаров 11
Фирмен магазин
4.3
София,
бул. "Ломско шосе" 54
Фирмен магазин
4.1
София,
ул. "Княгиня Клементина" 7

Контакти

02/ 956 *** * (покажи)

Отзиви от потребители

  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
Любимият ми магазин за месо. Всички продукти са с изключително високо качество, а персоналът е много любезен. Препоръчвам!
Много добри меса и колбаси за сметка на припряно и на моменти нелюбезно обслужване. Асортимент 4.5, обслужване 2.5
Харесвам продуктите в месарницата....
Аз съм доволен качествено месо и много хубави мезета
Всичко в този магазин е супер. Месото е отлично оформено и окрехкотено, готово за мятане на тигана. Добър избор от вина, бири, сирена, люти сосове и мн. други. Браво
Топ месарница
Магазина в красна поляна не ми излиза,затова пиша тук.Служителката ви с черна вързна на опашка коса е много груба,меко казано простичка .Да и се обърне внимание че ще яде бой
Добро месо винаги прясно. Скарата им е супер
Качество 10/10. Вкус 10/10. Обслужване 10/10. Препоръчвам.
Има в магазина на Красно село, една много “Мила” руса дама …. Изключително нагла и арогантна. Най-редовно ми набутва остатъците от пуешката шунка, като последния път исках да си купя луканка - 2 пъти и повторих, че искам с повече брашно, но тя каза че тази която ми дава е по суха и хубава. Е…хвърлих я цялата като я нарязахме вкъщи( мокра и развалена ).
A lot of fresh meats, marinated, dry aged and even daily coocked. Plenty of alcohol to choose from. Friendly staff and dicent pricing.
Любимият ми магазин за месо. Всички продукти са с изключително високо качество, а персоналът е много любезен. Препоръчвам!
Много вкусно и винаги прясно месо!
Това е една от най-добрите месарници в София/България!🥩Най-много ми харесаха пържолите🥩Когато бяха изпечени вече бяха многооооо вкусни🥩Препоръчвам! Ако искате хубаво месо де!😃
Купихме ребра от магазина в кв.Надежда,любезно поискаха да ги нарежат-съответно се съгласих.Прибираме се, палиме барбекюто ,вадиме месото-то накълцано,като за манджа свинско със зеле😂.Нямам думи!!!