Партньори 1997
Производител на:
Свинско, Пилешко, Пуешко, Телешко и говеждо, Деликатеси, Трайни колбаси
За нас
ПАРТНЬОРИ 1997 се налага като търговска марка на българския пазар повече от 25 години.
Дейността е свързана с търговия и производство на месо, месни разфасовки и полуфабрикати.
Компанията разполага със собствена производствена база и верига от специализирани магазини.
Къде да ни намерите
- Фирмени магазини
Контакти
Отзиви от потребители
Потребителските отзиви на производителя са импортирани от профилите на обектите му в платформата Google Карти.
Можете да прегледате всички отзиви, коментари и оценки за обектите, като посетите профилите им в Google Карти.
- Релевантни отзиви
- Най-нови
Любимият ми магазин за месо. Всички продукти са с изключително високо качество, а персоналът е много любезен. Препоръчвам!
Много добри меса и колбаси за сметка на припряно и на моменти нелюбезно обслужване. Асортимент 4.5, обслужване 2.5
Харесвам продуктите в месарницата....
Аз съм доволен качествено месо и много хубави мезета
Всичко в този магазин е супер.
Месото е отлично оформено и окрехкотено, готово за мятане на тигана. Добър избор от вина, бири, сирена, люти сосове и мн. други. Браво
Топ месарница
Магазина в красна поляна не ми излиза,затова пиша тук.Служителката ви с черна вързна на опашка коса е много груба,меко казано простичка .Да и се обърне внимание че ще яде бой
Добро месо винаги прясно. Скарата им е супер
Качество 10/10. Вкус 10/10. Обслужване 10/10. Препоръчвам.
Има в магазина на Красно село, една много “Мила” руса дама …. Изключително нагла и арогантна. Най-редовно ми набутва остатъците от пуешката шунка, като последния път исках да си купя луканка - 2 пъти и повторих, че искам с повече брашно, но тя каза че тази която ми дава е по суха и хубава. Е…хвърлих я цялата като я нарязахме вкъщи( мокра и развалена ).
A lot of fresh meats, marinated, dry aged and even daily coocked. Plenty of alcohol to choose from. Friendly staff and dicent pricing.
Любимият ми магазин за месо. Всички продукти са с изключително високо качество, а персоналът е много любезен. Препоръчвам!
Много вкусно и винаги прясно месо!
Това е една от най-добрите месарници в София/България!🥩Най-много ми харесаха пържолите🥩Когато бяха изпечени вече бяха многооооо вкусни🥩Препоръчвам! Ако искате хубаво месо де!😃
Купихме ребра от магазина в кв.Надежда,любезно поискаха да ги нарежат-съответно се съгласих.Прибираме се, палиме барбекюто ,вадиме месото-то накълцано,като за манджа свинско със зеле😂.Нямам думи!!!