Еленски Балкан

Фирмен магазин, Пловдив
Мляко и млечни продукти
Пловдив, Център, ул. "Опълченска" 17

Предприятието "Елена" предлага натурални млечни продукти от Еленския балкан. От 1997г. се специализира в производството на сирене и кашкавал, млека за директна консумация, кисели млека, млечно-кисели напитки, краве масло, топено сирене, извара и др. млечни продукти от краве и овче мляко.

Тези продукти се произвеждат само от свежи млека по оригинални български технологии с участието на уникалните за цял свят български млечно-кисели култури, без използване на консерванти. Това ги прави подходящи за консумация от всички възрасти и осигурява здраве и дълголетие.

За контрола върху качеството на суровината и готовия продукт се грижи екип от технолози, лаборанти и микробиолози.

Производител:  Елена

Отзиви от потребители

2.2 (23 гласа)
  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
Хубави продукти, но поради обслужването на всички продавачки вече избягвам да пазарувам от магазина. Има и други магазинчета с качествени продукти, но и с ведър и отзивчив персонал! Собственика явно не обръща внимание на отзивите, защото от години няма никаква промяна!
От година редовно посещавам магазина. Продукцията е отлична и на конкурентна цена, но обслужването - особено на едната от двете продавачки е под всяка критика. Троснато и нелюбезно отговаряне на въпроси за наличие на продукти, а върхът беше отказът на госпожата да обясни какво продава на клиента пред мен, след като този артикул НЕ Е изложен във витрината, а ме интересува. Връщане към времената на "под щанда" ли има?! Препоръчвам на фирмата да вземе мерки по отношение на обслужването.
Влезнах да разгледам и купих козе сирене. При поискване на фактура ми се заяви: "Фактура се дава на края на месеца!" "Фактура се издава за покупка над 20 лв!" Изключително грубо отношение на продавачката. Къде в закона пише, че фактура се издава за сума над 20 лв?
Ужасно обслужване. Останах потресен от отношението на една от жените .
Изключително лошо и грубо обслужване! Редовно посещаваме магазин и много пъти са се отнасяли грубо към нас и други клиенти!
Изключително лошо и грубо обслужване! Редовно посещаваме магазин и много пъти са се отнасяли грубо към нас и други клиенти!
Ужасно обслужване. Останах потресен от отношението на една от жените .
Продавачките са изключително нелюбезни и груби, до степен да откажат хората да пазаруват в магазина.
Изключително грубо отношение на продавачките, повищаващи тон.Изглежда е нещо тенденциозно тъй като всички лоши коментари са свързани с това. Най-вероятно са роднини на собственика, за да си позволи лукса да губи толкова клиенти заради тях. Жалко, защото продуктите са с добро качество.
Изключително грубо отношение на продавачките. Чак ми е неприятно да влизам да пазарувам. Жалко, защото продуктите са хубави.
Влезнах да разгледам и купих козе сирене. При поискване на фактура ми се заяви: "Фактура се дава на края на месеца!" "Фактура се издава за покупка над 20 лв!" Изключително грубо отношение на продавачката. Къде в закона пише, че фактура се издава за сума над 20 лв?
Супер качество на много добри цени. Всички продукти са са произведени в мандра Елена. Има и филета и колбаси също също от района на Елена.
КАЧЕСТВЕНИ ПРОДУКТИ. РЕДОВЕН КЛИЕНТ СЪМ НА МАГАЗИНА , НО ЧЕСТО СТАВАМ СВИДЕТЕЛ НА НЕЛЮБЕЗНО, ДОРИ ГРУБО ОТНОШЕНИЕ НА ДВЕ ОТ ПРОДАВАЧКИТЕ. АЗ ЛИЧНО , А И ДРУГИ КЛИЕНТИ СА ДОВОЛНИ ОТ ВИСОКАТА РУСА ЖЕНА. ТОЗИ СОБСТВЕНИК НЕ ЧЕТЕ ЛИ ОТЗИВИТЕ ЗА МАГАЗИНА?
Лошо и неприветливо обслужване.
Хубави продукти, но поради обслужването на всички продавачки вече избягвам да пазарувам от магазина. Има и други магазинчета с качествени продукти, но и с ведър и отзивчив персонал! Собственика явно не обръща внимание на отзивите, защото от години няма никаква промяна!
Отвори в Maps