Много благодаря за прекрасното обслужване. Продавачката е топ.Ще повторя при първа възможност. Национални качествени продукти.
La atención es inmejorable. Repetiré. Los productos son de calidad excepcional.
Un saludo 👋
Аз ежедневно използвам почти всички продукти и съм много доволна.Но любим ми е луксозния крем с розово масло, който използвам всеки ден от 3 години, по -точно от както е създаден.
Много съм доволна от пастата за зъби и водата от смрадлика. Използвам и водата от бял бор, почистваща пяна за лице, и водата от маточина като тоник. Радвам се, че ви има.
Прекрасен оборудван и приветлив магазин ! Влюбена съм в новия серум и крема от роза🥰 Кожата ми става невероятно хидратирана и мека, без възпаления 😍
Ще посещавам редовно ! Консултантките ме насочиха перфектно и отговориха на всички мои въпроси
На 8-ми март за първи път посетих този магазин . Бяха се подготвили с цвете и подарък за всяка дама .
Бъдете здрави . Вече съм ви фен ,харесах подаръка си и взех и други продукти .
Подкрепям българското производство . И аз съм израстнала в Балкана и познавам истинския аромат на билките . Сърцето ми се пълни ,когато видя хора като Вас ,да се раздават и стараят, продуктите им да бъдат изчистени и ароматни ,като в детството ни .
На 8-ми март за първи път посетих този магазин . Бяха се подготвили с цвете и подарък за всяка дама .
Бъдете здрави . Вече съм ви фен ,харесах подаръка си и взех и други продукти .
Подкрепям българското производство . И аз съм израстнала в Балкана и познавам истинския аромат на билките . Сърцето ми се пълни ,когато видя хора като Вас ,да се раздават и стараят, продуктите им да бъдат изчистени и ароматни ,като в детството ни .
Вчера бяхме обслужени с голяма доза досада, граничеща с грубост.
На елементарен въпрос имат ли подаръчни комплекти с по-малки мл като опаковки, ни бе отговорено да идем във всеки китайски магазин.
Ползваме вашите продукти цялото семейство и сме много доволни.
Бях обслужена от Мария! Очарована съм, обяснява страхотно за позитивите на всеки продукт!
Чудесно обслужване от Мария! Прекрасни продукти!
Очарована съм от обслужването на Мария! 🥹 Истински професионалист!
Прекрасни продукти и много полезни. Имат невероятно действие върху кожата. Доста съм впечатлена.
Уникални продукти! Специално благодаря на Мария (от магазина в Пловдив) за прекрасното обслужване, човешкото отношение и подробната информация за всеки продукт. С удоволствие ще се връщам пак и пак и пак!
Много съм доволна от пастата за зъби и водата от смрадлика. Използвам и водата от бял бор, почистваща пяна за лице, и водата от маточина като тоник. Радвам се, че ви има.