Специално се върнахме в Пловдив и този обект на Теодор…заради Стефан! Страхотно отношение и професионализъм. Имаше най-адекватните коментари в целия процес и ни помогна да направим тоалета на младоженеца перфектен! Ще се връщаме и ще изпращаме нашите близки тук, за да работят със Стефан! 💝
Изключително сме доволни от обслужването на целия персонал..
Мария, Таня и Стефан!!! Прекрасното им отношение ни спечели и ще се върнем отново!!! 💕
Благодарим ви!!!
Любимата ми българска марка !
Обслужването в Мол Плаза Пловдив е приятелско и супер професионално !
Благодаря на г-жа Апрова ( може и да не съм разбирал правилно фамилията ) за компетентното и топло отношение !
Благодаря Ви !!!
Благодаря на Таня за невероятното обслужване! Професионалист във всяко отношение!За втори път се доверихме на вас!
Изключително благодарни сме за уникалното и компетентно обслужване на консултанта, на име Стефан в Пловдив Плаза Мол !
Ще се върнем отново !
Изключително благодарни сме за уникалното и компетентно обслужване на консултанта, на име Стефан в Пловдив Плаза Мол !
Ще се върнем отново !
Благодаря на Таня за невероятното обслужване! Професионалист във всяко отношение!За втори път се доверихме на вас!
Уникално обслужване, благодаря много
Много добро обслужване! Препоръчвам!
Много е учтива хостесата!
Çok nazik bir şekilde karşılandık eşimle birlikte, güleryüzle çok yardımcı oldular, kampanyalar hakkında bilgi vererek bize en uygun bütçeli alışverişi sağladılar, çok teşekkür ediyoruz mağaza çalışanlarına😇
Изключително сме доволни от обслужването на целия персонал..
Мария, Таня и Стефан!!! Прекрасното им отношение ни спечели и ще се върнем отново!!! 💕
Благодарим ви!!!
Изключително съм доволен, изключително любезни, отзивчиви и винаги мислят за клиента, особено Стефан Попов- препоръчвам с две ръце !
Персоналът е с конкурс избиран!
Като гледам негативните коментари, се чудя дали въобще да оставя и моя отзив...да искаш да си оставиш парите там, а да те откажат още от вратата!
Много зле!
Разочароващо обслужване в Теодор – Мол Плаза. Персоналът беше груб, нетърпелив и недружелюбен. Опитах да пазарувам за официален повод, но вместо помощ получих лошо отношение и подигравки. Дългогодишен клиент съм на марката, но такова поведение не отговаря на нивото на Теодор. Повече няма да пазарувам от този обект.