Торти Чочко

Фирмен магазин, Пловдив
Торти и сладкиши
Пловдив, Съдийски, бул. "Христо Ботев" 150

Торти Чочко предлагат голямо разнообразие както от стандартни торти, така и от тематични торти за всеки повод. Фирмата залага на качествени продукти, ръчна изработка и уникален вкус на всеки техен продукт. При тях ще откриете торти за сватба, рождени дни, кръщенета и всеки друг повод, за който бихте се доверили на специалистите им.
Освен сладки изкушения, Торти Чочко предлагат богат асортимент от парти аксесоари, както и ароматни сладки и соленки.

Производител:  Торти Чочко

Отзиви от потребители

4.5 (572 гласа)
  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
Бяхме обслужени от едно младо момиче на име Николета, помогна ни с избор на дизайна отгоре и беше изключително мила. Обслужването е 10/10. Благодарим!
Каквото поръчах, това получих. Че и по-добро. Благодаря Ви. Страхотни сте. Продължавайте все така, да радвате малки и големи за най-щастливите поводи.
Страшно съм доволна от Габриела. Прекрасна отношение и консултиране😊.
Прекрасни торти. Препоръчвам ги!
Страхотно обслужване , нас ни обслужи служителка на име Николета , много приветлива и отзивчива , помогна ни с избора на торта по избор и се държеше много приветливо и мило !
За жалост останахме разочаровани. Поръчах тортата 10 дни по-рано и явно тогава беше правена,защото беше суха и твърда като камък. Трябваше да е торта Рафаело, а беше торта тебешир.
Прекрасни торти. Препоръчвам ги!
Поръчахме торта за детски рожден ден. В обекта нямахме никакъв проблем и бяхме много доволни от обслужването при заявката. В последствие при доставката получихме торта със сгрешен принт. Наложи се спешно да се оправи, което развали до голяма степен празненството. Хора сме, грешим, но това, което ме ядосва, е че вече седмица по-късно никой не се свърза с мен най-малкото да се извини. Това, което беше Чочко преди време, вече е минало. Успех!
Бяхме обслужени от едно младо момиче на име Николета, помогна ни с избор на дизайна отгоре и беше изключително мила. Обслужването е 10/10. Благодарим!
Страшно съм доволна от Габриела. Прекрасна отношение и консултиране😊.
Крайно непрофесионално е да се предлага нещо различно от това, което доставяте на клиент! Още повече за детски рожден ден! Вашата служителка най-небрежно ми каза ако искам да ида да си взема украсата, което няма как да стане, тъй като съм на другия край на града. Не приемам и оправданието и с колежката която е отделила украсата от тортата! Намерете сами разликите.
Страхотно обслужване , нас ни обслужи служителка на име Николета , много приветлива и отзивчива , помогна ни с избора на торта по избор и се държеше много приветливо и мило !
Каквото поръчах, това получих. Че и по-добро. Благодаря Ви. Страхотни сте. Продължавайте все така, да радвате малки и големи за най-щастливите поводи.
Искам да отправя искрени благодарности към управителката Ви Евгения от обекта на бул. "Христо Ботев"150 в гр. Пловдив. Изключително мила и отзивчива! Направи и невъзможното за да осигури желаната от мен торта, макар срокът да беше твърде кратък. Такива служители се срещат рядко! Ценете ги!
Захарни изделия
Отвори в Maps