Всеки път, когато имам път натам, не пропускам да се отбия да си купя месо. Невероятно вкусно. Любезни и мили хора.
Много добре зареден магазин. Има всякакъв вид прясно месо. Има и щанд за готово изпечени кебабчера, кюфтета, шишчета....
Много добър магазин за месо. Имат и топла кухня. Всичко беше много вкусно.
Страхотен магазин! Обожавам каймата за принцеси. Телешките кюфтета също бяха хубави. Следващият път, когато отидох, нямаше налични толкова, колкото исках и жената веднага ми предложи да смелят кайма. Имат и топла кухня. Не я пробвахме, но изглеждаше добре. Определено препоръчвам!
Freundlich Bedienung,tolles Fleisch,super Essen an der Grilltheke.
Разнообразие от прени меса и продукти
Хубави са им нещата и има голям избор!
Оскъдно предлагане, не си струва да пътуваш за да пазаруваш!
Може би се оправдава ако преминаваш. Разочарована съм много от фурната за закуски, затварят през обявеното работно време. 🤔😠
Всеки път, когато имам път натам, не пропускам да се отбия да си купя месо. Невероятно вкусно. Любезни и мили хора.
Добри кюфтета. От топлата точка си взехме кебапчета в питка, които бяха добре, но кетчупа и майонезата, които поискаме за добавка бяха пълен потрес. Развалиха доброто впечатление от кебапчетата.
Уникални кюфтета УНИКАЛНИ ... ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА ШЕФ МАЙСТОРА!!!