Artisan Factory Bakery
Фирмен магазин, София
Хляб и тестени изделия
089 57* **** (покажи)
Artisan Factory Bakery е пекарна, която предлага чисти натурални хлебни изделия и сладкиши, приготвени с любов и без използване на подобрители и консерванти. Компанията съчетава модерни магазини и традиционни методи за приготвяне на хляб и печива, предоставяйки разнообразие от продукти, включително различни видове хляб, закуски, сандвичи и десерти.
Производител:
Artisan Factory Bakery
Отзиви от потребители
Отзивите от потребители към всеки магазин са импортирани от профила му в платформата Google Карти.
Средната оценка се образува от всички дадени потребителски оценки.
Можете да прегледате всички отзиви, коментари и оценки за този обект, като посетите профила му в Google Карти.
4.2
(149 гласа)
- Релевантни отзиви
- Най-нови
Махам една звезда само заради вкуса на безглутеновите хлябове. Ужасни сa, но те явно им ги карат от някъде. Другите неща, които взехме са ок. Отношението беше много добро на служителката, имат доста неща без глутен, както и веган, както и брашна. Мястото е удобно и за спиране, но предполагам само в събота, през седмицата сигурно е малко трудно.
Всичко е много вкусно, но от началото на декември 2024 започнаха много да осоляват супите и съответно стават негогодни за малки деца! Положението през 2026 е същото...
Вкусна храня, ама много намусени бе. То направо ти присяда, все едно услуга ти правят, че им купуваш храната.
Nice place for healthy breakfast
Най-уютното, топло местенце за обяд, особено през есента. Супата им с кюфтенца е НАЙ-ВКУСНАТА супа, която съм яла, като се има предвид, че баба ми е готвачка от 50 години, а баща ми никога не е сготвил нещо лошо. Бульона беше много кремоообразен и наситен, подправките бяха точно сложени на място. Бих я яла всекидневно. Цената е добре, за това което получаваш. Препоръчвам супата с гризините с маслини или тези с картофен чипс. Бих го препоръчала на хора, които искат да се пренасат във времената, които си малък и след дълъг ден игра баба ти е сготвила любимото ястие. Просто е носталгично и леко...
We usually visit this chain for our favorite pão de queijo (the traditional Brazilian cheese bread), but unfortunately this location is a completely different story. They clearly don’t use the same recipe or baking molds here, because the pão de queijo were much drier and noticeably chewier. I was genuinely sad — every time I have them elsewhere, it feels like a little celebration.
The staff seemed irritated, and the place itself looks worn out and a bit cramped.
Would we come back: no — but we’ll keep visiting the other locations.
Update :
Супите продължават са са мниги вкусни, но основните.. вече 3 пъти попадам на ужасно безвкусни основни, които даже имат страннен аромат. Единият път зеленият боб беше със странен аромат, а днес и доматите с "ориз" и маслини, които не само, че миришеха странно, но и бяха с ЖИТО или с кафяв ориз, който е като жито. Но това не беше упоменато!
Храната е вкусна, супичките са хубави, както и суровите десерти. Аз също подкрепям това,че персонала не е особено любезен. При първото ми посещение попитах за даден продукт, при което ми се отговори на въпреки,едва ли не не го ли знам. Обясних,че ...
Всичко е много вкусно, но от началото на декември 2024 започнаха много да осоляват супите и съответно стават негогодни за малки деца! Положението през 2026 е същото...
We really like the gluten free bread!
Най-уютното, топло местенце за обяд, особено през есента. Супата им с кюфтенца е НАЙ-ВКУСНАТА супа, която съм яла, като се има предвид, че баба ми е готвачка от 50 години, а баща ми никога не е сготвил нещо лошо. Бульона беше много кремоообразен и наситен, подправките бяха точно сложени на място. Бих я яла всекидневно. Цената е добре, за това което получаваш. Препоръчвам супата с гризините с маслини или тези с картофен чипс. Бих го препоръчала на хора, които искат да се пренасат във времената, които си малък и след дълъг ден игра баба ти е сготвила любимото ястие. Просто е носталгично и леко...
Прогресивно намалява качеството на храната, беше любимо място за супичка салати и тестени изделия, интересни предложения и меню, но финалният продукт вече е с ниско качество.
Редовно се отбивам за супа, салата или основно за обяд. Менюто не е обширно, но е разнообразно и много вкусно
Вкусна храня, ама много намусени бе. То направо ти присяда, все едно услуга ти правят, че им купуваш храната.
Super tasty food. Not so expensive. Only draw back is that the space is a bit small and gets cramped sometimes but it’s a sort of charm.
Friendly attitude and tasty food, I got a mushroom soup and a banitsa with white cheese and spinach, both were tasty.
The prices are great too, I paid just around 8 leva for both