Баниците са добри, както и млечните продукти. До сега колкото пъти съм пазарувал - отношението на персонала към клиентите е било чудесно
Много вкусни сандвичи с много добавки. Също така учтив персонал и голям избор от млечни продукти
Отдавна не съм била на такова приказно място
Баничките са божествени , вкусни сладкиши и прекрасни колбаси
Персонала е усмихнат и обслужването светкавично
Успех момичета Страхотни сте
Отлично обслужване, вкусни и качествени закуски, кафе, млечни изделия.
Млечните продукти ми харесват. Освен тях се предлагат колбаси, маслини, различни италиянски срециалитети.
Особено съм впечатлена от домашните сладкиши и френските кроасани.
Любезен и усмихнат персонал.
Млечните продукти ми харесват. Освен тях се предлагат колбаси, маслини, различни италиянски срециалитети.
Особено съм впечатлена от домашните сладкиши и френските кроасани.
Любезен и усмихнат персонал.
Много харесвам млечните им продукти - особено киселото мляко и изварата. Имат и богат избор от мезета - салама Милано е уникален.
Отлично обслужване, вкусни и качествени закуски, кафе, млечни изделия.
Баниците са добри, както и млечните продукти. До сега колкото пъти съм пазарувал - отношението на персонала към клиентите е било чудесно
Много вкусни сандвичи с много добавки. Също така учтив персонал и голям избор от млечни продукти
Коментара ми се отнася за сандвичи те, които предлагат. За първи път ми се случва да ме таксуват допълнително за "капачето" на сандвича, горната половинка на багетата/чабатата. Все пак продавате сандвич,не принцеса. Таксува се също грешно на касовата бележка. Пише допълнително лук, който нито съм поръчала, нито беше в сандвича. Меко казано е несериозно,да не кажа че е излагация. Оправете си ценоразписа по-добре. Персонала също подлежи на обучение как да се държат добре с клиенти, все пак от тях зависи 50% дали ще се върне клиента или ще ви подмине.
Ниско маслените сирене и кашкавал мисля, че са много добри.
Отдавна не съм била на такова приказно място
Баничките са божествени , вкусни сладкиши и прекрасни колбаси
Персонала е усмихнат и обслужването светкавично
Успех момичета Страхотни сте
Малко отвратително като клиент да наблюдавам как се слагат пластмасови кутии с мента (или каквото и да беше) които кой знае къде са били (на земята??) плътно върху печивата, които после ги продавате за консумация. Не е окей!
Магазина е добре зареден, персонала не съм особено впечатлена .
Влизайки усмихната , казвам добър ден . Три прекрасни, млади дами само ме поглеждат, никой нищо не казва .
Намерих какво ми трябва отидох на касата , обслужиха ме , без обелване на нито дума. Докато си прибера продуктите , дамата от касата вече седеше навън на пейката и гледаше телефона .