Хлябът на Нена

Фирмен магазин, София
Хляб и тестени изделия
София, Младост 1, бул. Андрей Сахаров 11, Търговския комплекс Рея, Магазин 16

Пекарната "Хлябът на Нена" стартира през 2013 година и разширява асортимента си в отговор на предпочитанията на клиентите. В момента имат четири обекта в различни части на град София и предлагат продукти, с фокус върху качеството и използването на български суровини.

Производител:  Хлябът на Нена

Отзиви от потребители

3.9 (34 гласа)
  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
Прекрасно обслужване от милата дама на касата (русичката)! :) Винаги е усмихната, ведра и обслужва много бързо. Рядко приятен човек. С радост и удоволствие цялото семейство пазаруваме от магазинчето на пазар Младост 1 и 50 процента от причината е, че тя е там. :) Наистина заслужава да бъде оценено това.
Всяко добро ниво има и своята цена. Предпочитам да подкрепя малките пекарни отколкото големите вериги. Доволен съм от качеството и разнообразието. Продължавайте да държите за клиентите си с качество и обслюжване и винаги ще има опашка от чакащи пред пекалната Ви.
Много вкусни торти
Много отзивчив и усмихнат персонал. Много вкусни сладки, особено тиквения тарт.
Русата дама е много мила. Харесвам и еклерите, и кексовете, и хляба.
Купих козунак с пълнеж течен шоколад. Не стига, че струва близо 20 лева, ами е кух, сух на вкус и почти няма помен от пълнеж. Обслужването беше вежливо, но определено трябва да сменят рецептата.
Като се влезе в магазина още от вратата те лъха миризма на хлор. Мислех си, мили са скоро. Но не, хлябът им има дъх на хлор.
Много вкусни торти
Много отзивчив и усмихнат персонал. Много вкусни сладки, особено тиквения тарт.
Цените са неоснователно надути. Преди направиха ддс на 9%, хляба от 2.80 се вдигна на 3.40, тази година го върнаха на 20% и хляба пак се вдигна. И закръглянето е винаги нагоре.
Въпреки че се обадих още на 20.12 , за да поръчам няколко питки за Бъдни вечер, ми беше отказано с мотива, че на самия ден , тоест на 24.12 ще мога да си купя на място - в магазина им в Младост. Ами като отидохме преди обяд, вече бяха свършили, което е нормално. Не разбрах какъв беше проблемът да запазят 3-4 питки.
Русата дама е много мила. Харесвам и еклерите, и кексовете, и хляба.
Прекрасно обслужване от милата дама на касата (русичката)! :) Винаги е усмихната, ведра и обслужва много бързо. Рядко приятен човек. С радост и удоволствие цялото семейство пазаруваме от магазинчето на пазар Младост 1 и 50 процента от причината е, че тя е там. :) Наистина заслужава да бъде оценено това.
Най-добрата пекарна
Love their bread and the vegan chocolate cookies. Highly recommended! You can also find options for vegans, such as their banitsa with cabbage, spinach, lentil and pumpkin. The prices are near to the normal packaged bread from Billa, Fantastico, Lidl, but with higher quality.
Отвори в Maps