Купих козунак с пълнеж течен шоколад. Не стига, че струва близо 20 лева, ами е кух, сух на вкус и почти няма помен от пълнеж. Обслужването беше вежливо, но определено трябва да сменят рецептата.
Като се влезе в магазина още от вратата те лъха миризма на хлор. Мислех си, мили са скоро. Но не, хлябът им има дъх на хлор.
Много отзивчив и усмихнат персонал. Много вкусни сладки, особено тиквения тарт.
Цените са неоснователно надути. Преди направиха ддс на 9%, хляба от 2.80 се вдигна на 3.40, тази година го върнаха на 20% и хляба пак се вдигна. И закръглянето е винаги нагоре.
Въпреки че се обадих още на 20.12 , за да поръчам няколко питки за Бъдни вечер, ми беше отказано с мотива, че на самия ден , тоест на 24.12 ще мога да си купя на място - в магазина им в Младост. Ами като отидохме преди обяд, вече бяха свършили, което е нормално. Не разбрах какъв беше проблемът да запазят 3-4 питки.
Русата дама е много мила. Харесвам и еклерите, и кексовете, и хляба.
Прекрасно обслужване от милата дама на касата (русичката)! :)
Винаги е усмихната, ведра и обслужва много бързо. Рядко приятен човек.
С радост и удоволствие цялото семейство пазаруваме от магазинчето на пазар Младост 1 и 50 процента от причината е, че тя е там. :) Наистина заслужава да бъде оценено това.
Love their bread and the vegan chocolate cookies. Highly recommended!
You can also find options for vegans, such as their banitsa with cabbage, spinach, lentil and pumpkin.
The prices are near to the normal packaged bread from Billa, Fantastico, Lidl, but with higher quality.