Години наред бях клиент на магазина. Изградих добро взаимоотношения с двете редовни продавачки и така можех да разчитам, че получавам прясна продукция. Следих как се променят и поскъпват продуктите. И на мен ми се разваляше прясното мляко и намирах мухъл в киселото. Но, когато 10 дни забравих 3 кофички в изключен хладилник (по време на екскурзия), и капачките дори не се надуха, разбрах че надутите цени не оправдават доверието ми.
Ще е и много добре Маргарита да се отучи да говори по телефона по лични въпроси, докато обслужва клиенти (ако изобщо ни обръща внимание и не ни кара да ѝ чакаме кеф...
Вчера посетих магазина ви ,за да закупя продукти но продавачката ни посрещна с грубо отношение. Тръгнахме си обидени едва ли ще посетим отново ваш магазин и ще закупим стока от вашата марка
Много грубо отношение на продавачката .
развалено прясно мляко 3 дни преди крайния срок
За втори и последен път ходя там, продавачката все едно е яла лимони отношение никакво😟
За втори и последен път ходя там, продавачката все едно е яла лимони отношение никакво😟
Години наред бях клиент на магазина. Изградих добро взаимоотношения с двете редовни продавачки и така можех да разчитам, че получавам прясна продукция. Следих как се променят и поскъпват продуктите. И на мен ми се разваляше прясното мляко и намирах мухъл в киселото. Но, когато 10 дни забравих 3 кофички в изключен хладилник (по време на екскурзия), и капачките дори не се надуха, разбрах че надутите цени не оправдават доверието ми.
Ще е и много добре Маргарита да се отучи да говори по телефона по лични въпроси, докато обслужва клиенти (ако изобщо ни обръща внимание и не ни кара да ѝ чакаме кеф...
Много грубо отношение на продавачката .
развалено прясно мляко 3 дни преди крайния срок
Закупих понеделник прясно мляко 1 литър за 3 и нещо. Отворих го деня след това и беше гъсто и развалено. Продавачката е много груба. Ако не бързах, нямаше да купя нищо от магазина.
Прекрасно, истинско масло !
Вчера посетих магазина ви ,за да закупя продукти но продавачката ни посрещна с грубо отношение. Тръгнахме си обидени едва ли ще посетим отново ваш магазин и ще закупим стока от вашата марка