Мандра Вършец

Фирмен магазин, София
Мляко и млечни продукти
София, Овча Купел 1, ул. "Монтевидео" 51

Мандра "Вършец", разположена в северните склонове на Стара планина, е наследник на старата мандра от село Ракево, създадена през 2009 година. Фермата се отличава с високопланинско разположение, което подпомага производството на екологични продукти. Използва се специално селектирано мляко от планински ферми и осигурява строг контрол и анализ на качеството му, гарантирайки чиста и здравословна храна.

Мандра "Вършец" предлага продукти с дълготрайна стойност и разполага с търговска мрежа в различни региони на България за улеснение на клиентите.

Производител:  Вършец

Отзиви от потребители

3.4 (7 гласа)
  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
Продуктите са добри но продавачката е много груба и винаги в лошо настроение….
Уважаема г-жо Димитрова,бъдете така добра,да не злепоставяте името на фирмата,и най-вече етиката ми на работа.Продукта на фирма Valnuts за, които става въпрос,и за които сте прикачили снимков материал,не се поддържа целият асортимент във веригата на нашите магазини,аз ви попитах в кой наш магазин сте видяли и закупили този определен продукт, вие не ми отговорихте и бяхте категорична,че е в наш магазин.Исках да ви съдействам, да бъде намерен този магазин с този продукт,вие категорично отказахте,да дадете тази информация. А доколкото се отнася,за отношението към вас и вашето твърдение,че съм...
Продавачка отношението и е отвратително попитах за продуктите на Valnuts и търсех определен продукт и като се развика,че това е най оборотния магазин и са абсолютно всичките,казах че не е така и търся фъстъчено със зелени букви.Не знам защо пазаруването трябва да е с такава тежест и защо трябва да се разваля настроението на хората.Явно на този магазин не му е важно да има доволни клиенти.Прилагам и снимка,за да види че има такъв продукт,а не да се прави на интересна.
Продуктите са добри но продавачката е много груба и винаги в лошо настроение….
The cashier is very bitter!! Awuf service, awuf attitude! Don't recommend this place! Everyday this brand become little by little a huge garbage! Good job! Do I have to mansion that the quality's go down with hours not with days anymore! So bad!
Много хубави продукти
Отвори в Maps