Мандра Вършец

Фирмен магазин, София
Мляко и млечни продукти
София, Изток, ул. "Фредерик Жолио Кюри" 14

Мандра "Вършец", разположена в северните склонове на Стара планина, е наследник на старата мандра от село Ракево, създадена през 2009 година. Фермата се отличава с високопланинско разположение, което подпомага производството на екологични продукти. Използва се специално селектирано мляко от планински ферми и осигурява строг контрол и анализ на качеството му, гарантирайки чиста и здравословна храна.

Мандра "Вършец" предлага продукти с дълготрайна стойност и разполага с търговска мрежа в различни региони на България за улеснение на клиентите.

Производител:  Вършец

Отзиви от потребители

4.2 (68 гласа)
  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
Винаги намирам това което търся. Цените са приемливи.
По-добрият вариант за пазаруване на български млечни продукти, в сравнение с това, което най-често се намира в супермаркетите. Освен млечни, има и други неща. Като едно домашно розе, което има наистина има нужда от бутилиране (а не в пластмасово шише), но е доста прилично на вкус за цената си. Без натрапчиви кисели нотки. Ползвах го за готвене, но и го опитах, де :)
Любимата ми мандра! Кисело мляко, сирене, масло, яйца и кори за баница пазарувам само от там. Цените са много добри, а обслужването винаги е любезно и внимателно!
Добре зареден
Магазинче което дълго пренебрегвах. Но опитах и бях приятно изненадана от няколко техни продукти - с много добро качество. Ниската оценка е заради намусените и кисели продавачки. Всеки път едно и също, сякаш са наказани там да седят. Едвам си отварят устата и нямат никакво желание да ориентират клиента ако има въпрос
Магазинче което дълго пренебрегвах. Но опитах и бях приятно изненадана от няколко техни продукти - с много добро качество. Ниската оценка е заради намусените и кисели продавачки. Всеки път едно и също, сякаш са наказани там да седят. Едвам си отварят устата и нямат никакво желание да ориентират клиента ако има въпрос
Защо, при положение че пише, че магазинът работи до 18:00 часа в неделя, затваряте в 17:50? Или си оправете работното време или работете до 18 часа
Добре зареден
Good diery products
По-добрият вариант за пазаруване на български млечни продукти, в сравнение с това, което най-често се намира в супермаркетите. Освен млечни, има и други неща. Като едно домашно розе, което има наистина има нужда от бутилиране (а не в пластмасово шише), но е доста прилично на вкус за цената си. Без натрапчиви кисели нотки. Ползвах го за готвене, но и го опитах, де :)
Винаги намирам това което търся. Цените са приемливи.
Любимата ми мандра! Кисело мляко, сирене, масло, яйца и кори за баница пазарувам само от там. Цените са много добри, а обслужването винаги е любезно и внимателно!
Продуктите са добри, но обслужването не е на ниво. Без "Добър ден", говорим си по телефона, въпреки че очевидно клиенти чакат, без "Довиждане". Същата кисела служителка веднъж ми уви в пликче опаковка бейби моцарела, която се оказа скъсана. За нарушената опаковка си дадох сметка чак вкъщи. По-лошото беше, че получих натравяне от моцарелата, която явно се е развалила заради скъсания станиол на опаковката.
Три пъти съм пазарувал от този магазин и три пъти прясното мляко е било развалено и в срок... Сиренето, маслото и кашкавалът са добри. В магазинът има не малко избор на продукти. Дамата там не беше нито груба, нито мила. За жалост няма пазарувам от там отново!
Продуктите са относително добри, но: 1 - Продавачката в магазина винаги е крайно кисела и никога не отвръща на моето "Добър ден". Малко е невъзпитано. 2 - Правят онзи стар селски номер, в който нещо пакетирано има сложен етикет с определен грамаж, примерно 400 гр., а те го взимат, мерят го(с опаковката) и ти казват 410 гр., умножават го по цената и реално плащаш Х гр. за опаковка. Моят случай вече 3 пъти е такъв с обезмасленият кашкавал. Може да звучи дребнаво, но когато плащаш близо 20 лв/кг за кашкавал, не е окей да плащаш и за найлон на такава цена. В заключение, ако сте окей да се прим...
Отвори в Maps