Винаги намирам това което търся. Цените са приемливи.
По-добрият вариант за пазаруване на български млечни продукти, в сравнение с това, което най-често се намира в супермаркетите.
Освен млечни, има и други неща. Като едно домашно розе, което има наистина има нужда от бутилиране (а не в пластмасово шише), но е доста прилично на вкус за цената си. Без натрапчиви кисели нотки. Ползвах го за готвене, но и го опитах, де :)
Любимата ми мандра! Кисело мляко, сирене, масло, яйца и кори за баница пазарувам само от там. Цените са много добри, а обслужването винаги е любезно и внимателно!
Магазинче което дълго пренебрегвах. Но опитах и бях приятно изненадана от няколко техни продукти - с много добро качество.
Ниската оценка е заради намусените и кисели продавачки. Всеки път едно и също, сякаш са наказани там да седят. Едвам си отварят устата и нямат никакво желание да ориентират клиента ако има въпрос
Магазинче което дълго пренебрегвах. Но опитах и бях приятно изненадана от няколко техни продукти - с много добро качество.
Ниската оценка е заради намусените и кисели продавачки. Всеки път едно и също, сякаш са наказани там да седят. Едвам си отварят устата и нямат никакво желание да ориентират клиента ако има въпрос
Защо, при положение че пише, че магазинът работи до 18:00 часа в неделя, затваряте в 17:50? Или си оправете работното време или работете до 18 часа
По-добрият вариант за пазаруване на български млечни продукти, в сравнение с това, което най-често се намира в супермаркетите.
Освен млечни, има и други неща. Като едно домашно розе, което има наистина има нужда от бутилиране (а не в пластмасово шише), но е доста прилично на вкус за цената си. Без натрапчиви кисели нотки. Ползвах го за готвене, но и го опитах, де :)
Винаги намирам това което търся. Цените са приемливи.
Любимата ми мандра! Кисело мляко, сирене, масло, яйца и кори за баница пазарувам само от там. Цените са много добри, а обслужването винаги е любезно и внимателно!
Продуктите са добри, но обслужването не е на ниво. Без "Добър ден", говорим си по телефона, въпреки че очевидно клиенти чакат, без "Довиждане".
Същата кисела служителка веднъж ми уви в пликче опаковка бейби моцарела, която се оказа скъсана. За нарушената опаковка си дадох сметка чак вкъщи. По-лошото беше, че получих натравяне от моцарелата, която явно се е развалила заради скъсания станиол на опаковката.
Три пъти съм пазарувал от този магазин и три пъти прясното мляко е било развалено и в срок... Сиренето, маслото и кашкавалът са добри.
В магазинът има не малко избор на продукти. Дамата там не беше нито груба, нито мила.
За жалост няма пазарувам от там отново!
Продуктите са относително добри, но:
1 - Продавачката в магазина винаги е крайно кисела и никога не отвръща на моето "Добър ден". Малко е невъзпитано.
2 - Правят онзи стар селски номер, в който нещо пакетирано има сложен етикет с определен грамаж, примерно 400 гр., а те го взимат, мерят го(с опаковката) и ти казват 410 гр., умножават го по цената и реално плащаш Х гр. за опаковка. Моят случай вече 3 пъти е такъв с обезмасленият кашкавал. Може да звучи дребнаво, но когато плащаш близо 20 лв/кг за кашкавал, не е окей да плащаш и за найлон на такава цена.
В заключение, ако сте окей да се прим...