От Манастира

Фирмен магазин, София
Мляко и млечни продукти
Мед и пчелни продукти
Други
София, Яворов, ул. "Цар Иван Асен II" 54

"От Манастира" предоставят висококачествени екологично чисти продукти, вдъхновени от манастирски традиции. Те не само предлагат храна, но и дават съвети и рецепти за здравословен начин на живот.

Продуктите са произведени от собствен мандра в с. Жаблено и включват плодове, зеленчуци, мед, риба и други, с грижа за чистота и без добавки. Всяка покупка подкрепя мисията на манастира и предоставя на клиентите възможността да се насладят на вкусни и качествени ястия.

Производител:  От Манастира

Отзиви от потребители

4.2 (40 гласа)
  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
14.03.2022 Разочарована съм от втората си поръчка. Едното кисело мляко (, което не беше евтино - беше 4 лв. за 370 г.) беше спукано и всички продукти в плика бяха в мляко. Неприятно ми стана, защото са за бебчо. Хубаво е такива продукти да пристигат в кашонче, за да бъде избегнато счупване или спукване на храни с кратък срок на годност. Бях поръчала яйца от пъдпъдък и дори не ме предупредиха, че нямат в наличност. Разбрах го едва, след като получих поръчката си. Когато се обадих по телефона да дам обратна връзка, дамата не бе особено заинтересована от случилото се. Освен това, цените са драс...
Наистина много вкусни плодове, зеленчуци, месни, млечни и др. продукти. Също така купувам от тук и риба пастърва. Всички вкъщи хапваме с удоволствие
Много вкусно магазинче 🍀
Чиста храна, усмихнати хора
Рибката е страхотна!
До днес им бях фен, но когато 3 краставици станат на цената на половин кг пилешко, явно био водата, с която ги поливат, вече не е по джоба на нормалния гражданин. (7,20 EUR за кг)
Скъпо, по-скъпо, най-скъпо..не се лъжете, че нещата са от манастир или нещо подобно. С еврото са надули някои цени с над 50%...КЗП И НАП обичат това
Поръчах си 10-тина тарелки с босилкови листа, на които пишеше 30 г за тарелка. Когато ти измерих на везната се оказа, че в тези 30 г се включва и тарелката, която е 15г :D Така получих едва половината от количеството, което ми трябваше. Доста некоректно и подвеждащо.
Лошо обслужване!!!!!! И в двата магазина!!!!
Много вкусно магазинче 🍀
Чиста храна, усмихнати хора
Наистина много вкусни плодове, зеленчуци, месни, млечни и др. продукти. Също така купувам от тук и риба пастърва. Всички вкъщи хапваме с удоволствие
Рибката е страхотна!
Препродавачи от борсата, дерат кожи, нито плодовете нито зеленчуците са по-различни. Да по-добри са от Била и Лидл, но не очаквайте повече от това което можете да намерите от търговците на пазарите само че с двойна надценка.
Уж от манастир,но ябълките и крушите са без никакъв вкус,което не би било възможно,ако са наистина от там.
Отвори в Maps