Торти Чочко

Фирмен магазин, София
Торти и сладкиши
София, Център, бул. "Македония" 8

Торти Чочко предлагат голямо разнообразие както от стандартни торти, така и от тематични торти за всеки повод. Фирмата залага на качествени продукти, ръчна изработка и уникален вкус на всеки техен продукт. При тях ще откриете торти за сватба, рождени дни, кръщенета и всеки друг повод, за който бихте се доверили на специалистите им.

Освен сладки изкушения, Торти Чочко предлагат богат асортимент от парти аксесоари, както и ароматни сладки и соленки.

Производител:  Торти Чочко

Отзиви от потребители

4.4 (874 гласа)
  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
Много съм доволна от обслужването, специално благодаря на Ники, че ми препоръча малиновото трилече, уникален вкус! Много хубава сладкарница, ще я посетим отново!
Много съм доволна от обслужването и крайния резултат! ❤️ Тортата ми беше нужна за служебен ангажимент около коледните празници и Нова година, когато почти никой не работеше, и бях изключително изненадана, когато разбрах, че работят всеки ден дори по време на празниците! Тортата беше точно както я бяхме обсъдили с едно от момичетата в обекта - Надежда. Тя ми съдейства, обясни и отговори на всеки мой въпрос, като поддържахме и комуникация по време на изпълнението на поръчката, за да съм в течение!
Богат избор на коледни сладки. Има и за оцветяване. Оказа се, че правят и торти по дизайн на клиента. Поздравления и за добре поддържаната хигиена. Благодаря и на Никол Н. за доброто обслужване - компетентна, вежлива, браво!
Тортата на вид изглеждаше точно както си я представях и бях разговаряла със служителка Ники Н. Изключително стила, също така и вкусна, гостите ми бяха впечатлени. Нямам нищо негативно да споделя, освен че във вкус “бъдем с праскови” прасковите бяха много малко и реално си беше блат с крем. Може би трябва да се помисли в насока на това. Иначе като цяло съм много доволна!
Лесна и бърза комуникация със сладкарницата, безпроблемна поръчка. Тортата беше с крем брюле и течен шоколад и всички много я харесаха.
Лесна и бърза комуникация със сладкарницата, безпроблемна поръчка. Тортата беше с крем брюле и течен шоколад и всички много я харесаха.
Много благодаря на Никол и Чочко! Прекрасна и много вкусна торта приготвиха за моя юбилей!
Не останах много впечатлена от обслужването. Имаше избор на торти и сладкиши, но като че ли само в менюто.
Чудех се от коя сладкарница да поръчам торта за празника ми. Първо, много добро впечатление ми направи сайта на Торти Чочко, в който предварително бях разгледала всички опции за вътрешността на тортата. На много други сладкарници е описано с думи, но на мен ми помогнаха повече снимките! Двоумях се, но на място, в сладкарницата на пл. Македония, Никол ми беше от голяма полза, за да реша финално какво и как да поръчам. Лесно избрахме и най-близката локация до вкъщи, откъдето да вземем тортата в празничния ден! Да не забравя, че на място има и богат избор от свещички и не се налага допълнително...
Много съм доволна от обслужването, специално благодаря на Ники, че ми препоръча малиновото трилече, уникален вкус! Много хубава сладкарница, ще я посетим отново!
Благодарим за коректно отношение и прекрасната торта , която изработиха за нашия празник! Специално благодарим на Никол за съдействието с избора и подготовката на поръчката !
Невероятно вкусни торти🍰, а Латето, направено от сръчните ръце на Никол Г. беше страхотно 🔝. Много мило, старателно и усмихнато момиче. Сладкарничката е много уютна. Със сигурност ще я посетим отново. 🌸☕️🌞
За пореден път поръчвам торта от Chochko. За всеки повод се доверявам на тях. Този път трябваше да поръчам торта за фирмен рожден ден, бяхме избрали само вида на тортата, но не и как да бъде украсена. Ники и колежката ѝ на смяна бяха изключително любезни, предложиха ми множество варианти, обясниха ми всеки от вариантите как би изглеждал и колко би струвал. Освен любезни, бяха и много търпеливи - прекарах около един час в сладкарницата. Резултатът си заслужаваше както винаги - изключително красива и вкусна торта. Колегите ми, както и гостите на събитието, бяха изключително доволни. Избраната ...
Уютно място с вкусни торти, благодаря за гостоприемството Людмила
Поръчах торта за първия рожден ден на сина ми + свещ, с взимане от място от обекта на пл. Македония. Бяха сложили тортата в една кутия, а украсата - в друга. Не предполагах, че свещта изобщо липсва, докато не стана време да вадим тортата. Мъжът ми им звъня по телефона и отговорът беше "а, вярно, че сте поръчали и свещ". Супер некоректно, не ми е за 2 лв, но да ходя да търся свещ насред празника не е ок...
Отвори в Maps