y dough

Фирмен магазин, София
Хляб и тестени изделия
София, Иван Вазов, ул. "Димитър Манов" 10

Y dough е популярно място в София, известно със своите занаятчийски канелени рулца. Приготвяни ръчно всеки ден от 10:00 до 17:00 ч., рулцата са създадени с внимание към детайла, за да отговарят на класическия вкус – пухкави, умерено сладки и леки.

Менюто включва разнообразие от вкусове, като всяко рулце е с текстура, напомняща кекс с крем. Обслужването е бързо и приятелско, което прави Y dough предпочитан избор за любителите на сладки изкушения в столицата.

Производител:  y dough

Отзиви от потребители

4.6 (562 гласа)
  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
Най, най-вкусните канелени рулца в София! 🫶🏻 Всеки месец имат нови вкусове, които се отличават с оригиналност и уникалност. Меки и пухкави, тестото се топи в устата. Трябва да се опитат! ☺️🌸
Вкусно, цените ми се струват високи, мястото е мъничко и не особено удобно да седнеш да хапнеш там. Поне на мен не ми беше уютно или комфортно. Имат идейни вариации на десерта и си струва да се опита, но като за веднъж-два пъти. Посетих го веднъж преди време и от тогава не съм се сещала да отида пак. Не остави у мен усещане за уау, но бих го препоръчала като нещо, което си струва да се опита
Рулцата са супер. Вкусни, пухкави, леки. Но капучиното всеки път е много воднисто, на вкус разредено мляко с нотка на кафе.
Опитвал съм канелените рулца още когато отвориха преди 1+ година, спрямо преди ни се струват някак по-обикновени и им липсва малко сладост и крем. Впечатление ми направи, че интериорът е сериозно обновен и доста по-представителен за снимки. Все още е проблем липсата на удобни места и липсата на дребни неща като закачалки. Поздравления за момичетата, които стават през нощите, за да пекат рулца и да отворят в 10, но лично според мен преди им се получаваха повече.
Най-вкусните канелени рулца в София и може би в България! Меки, пухкави и не твърде сладки! Супер много ми харесва, че всеки месец имат нови вкусове наскоро банофи ми беше любим! През януари имаха за 2 седмици традиционни шведски сладки хлебчета semla, така че има и разнообразни предложения. Атмосферата е много приятна - уютна и спокойна.
Best cinnamon rolls in town.
Най-вкусните канелени рулца в София и може би в България! Меки, пухкави и не твърде сладки! Супер много ми харесва, че всеки месец имат нови вкусове наскоро банофи ми беше любим! През януари имаха за 2 седмици традиционни шведски сладки хлебчета semla, така че има и разнообразни предложения. Атмосферата е много приятна - уютна и спокойна.
The girl who was working there was very rude and unpleasant like she doesn’t want to work there !
Strongly recommend to check this out if you like cozy cafes and very tasty pastries and excellent coffee
Е не мога да ви опиша колко щастлива ме направихте с тези вкусотии. Абсолютно си струва цената и бих ги яла всеки ден. 🫶🏻 Обстановката е супер и много идейно направена.
Рулцата са супер. Вкусни, пухкави, леки. Но капучиното всеки път е много воднисто, на вкус разредено мляко с нотка на кафе.
Je venais juste pour prendre une boisson chaude, mais la machine à café était en panne. Les roulés m’ont fait de l’œil et, même si j’avais déjà bien mangé, je me suis laissé tenter. Après tout, la gourmandise commence quand on n’a plus faim. J’ai pris le temps de savourer : malgré son apparence très consistante, cette pâtisserie à la cannelle et à la cerise s’est révélée étonnamment légère. Une petite adresse discrète que je recommande aussi bien aux touristes qu’aux locaux.
Най, най-вкусните канелени рулца в София! 🫶🏻 Всеки месец имат нови вкусове, които се отличават с оригиналност и уникалност. Меки и пухкави, тестото се топи в устата. Трябва да се опитат! ☺️🌸
Много са вкусни рулцата. 10 от 10!
Много вкусно, всеки път си взимам от всичките ролка, защото не мога да избера само един вид.
Отвори в Maps