Невероятно обслужване!! От абитуриентския ми бал (2017г.) пазарувам там и от тогава обслужването не се е променило. Всеки път ме посрещат ведро, предлагат ми много различни опции, меря поне 6-7 модела дрехи и нито веднъж не съм видял недоволство или досада в обслужването. Напротив, винаги ме изпращат с усмивка. Наистина е лесно да намериш това, което търсиш с толкова добро обслужване!
С удоволствие ще препоръчам двете дами продавач-консултанти от магазин "ТЕОДОР"- гр. Стара Загора: чудесно обслужване, професионално и компетентно отношение! Те създават усещането всеки да се чувства специален. Благодаря!
Страхотно обслужване! Прекарах много време в магазина и вниманието, което получих беше на най-високото ниво! Продавач-консултантите ми помогнаха много в избора на дрехи! Благодаря много и ще се видим скоро отново!
Страхотно обслужване, много компетентни дами.
Много добро обслужване. Стараят се да обгрижват клиентите си.
Много добро обслужване. Стараят се да обгрижват клиентите си.
Very nice and quality clothes!
Невероятно обслужване!! От абитуриентския ми бал (2017г.) пазарувам там и от тогава обслужването не се е променило. Всеки път ме посрещат ведро, предлагат ми много различни опции, меря поне 6-7 модела дрехи и нито веднъж не съм видял недоволство или досада в обслужването. Напротив, винаги ме изпращат с усмивка. Наистина е лесно да намериш това, което търсиш с толкова добро обслужване!
С удоволствие ще препоръчам двете дами продавач-консултанти от магазин "ТЕОДОР"- гр. Стара Загора: чудесно обслужване, професионално и компетентно отношение! Те създават усещането всеки да се чувства специален. Благодаря!
Останахме неприятно изненадани от нелюбезното отношение на служителката – отказ за съдействие, груб отговор, че има само по един чифт от всеки размер, и никакво желание за помощ. Обувките ни бяха подадени в скъсана кутия, без опит да бъде заменена. На касата цената изведнъж се оказа с 80 лв по-висока от обявената, без обяснение. Очаквахме далеч по-добро обслужване от марка, която претендира за стил и класа.
Страхотно обслужване, много компетентни дами.
С благодарности към перфектния персонал .
Здравейте,днес посетих вашия магазин с идеята да харесам официално облекло на съпруга си Бях убедена( защото не го посещавам за първи път) ,че точно тук ще намеря интересни модели,в качеството на които не съм се и съмнявала.Бях посрещната и консултирана от усмихната и компетентна висока, стройна
дама( на която за съжаление не успях да разбера името )Та както лично на нея,така и на останалите момичета от екипа на днешната смяна , благодаря за вниманието и отделеното време,в което ми се предложиха няколко съчетания .Със сигурност ще се върна ( но вече със съпруга си ).Радвам се,че ви има.Б...
Чудесно обслужване и внимание