Ферма Ваневи

Фирмен магазин, Стряма
Мляко и млечни продукти
Стряма, ул. Васил Левски 37

Фермата "Ваневи", основана от Тодор Ванев през 2002 г. с началото от пет животни, през годините се превръща в утвърден производител на млечни продукти. През 2015 г. фермата разширява дейността си с откриването на собствена мандра, насочена към преработка на висококачествено краве мляко.

През 2017 г. стартира първият млекомат, който доставя прясно мляко до клиенти в Пловдивска област. Днес "Ваневи" разполага с 500 животни, от които 300 са дойни крави, и предлага продукти, известни със своето качество и автентичен вкус, налични в магазина на фермата в село Стряма.

Производител:  Ваневи

Отзиви от потребители

4.7 (32 гласа)
  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
И трите продукта, които взехме - сирене, кашкавал, кисело мляко - са с отличен вкус и качество.
Млякото и продуктите им са страхотно.Минавайки през Стряма зареждам хладилника до максималното!
Прекрасни продукти от истинско мляко. Истински вкус! От години пазарувам само там
Добро обслужване
Продуктите с с отлично качество
Продуктите с с отлично качество
Искам да споделя за изключително некоректно отношение на Брезовско шосе.Днес в дъжда и в калта чаках 30 минути,когато моят ред дойде,човекът каза,че си има работно време и няма да бъда обслужена.Отивайки 30 минути по-рано не мога да предвидя колко ще се забави и колко ще е голяма опашката.Бил казал на някаква жена да не чакаме...за да има 10 човека след мен,явно никой не ни е казал.Нека човекът излиза 15 минути преди да му свърши работното време и да казва на хората,не да разчита,че някой ще ни каже и да се чака в дъжда напразно.Разбирам,че е на заплата и не го интересуват клиентите,но да ча...
И трите продукта, които взехме - сирене, кашкавал, кисело мляко - са с отличен вкус и качество.
Млякото и продуктите им са страхотно.Минавайки през Стряма зареждам хладилника до максималното!
млякото което ври като вода и не кипва .От около годинан качеството е силно развалено. Отказах се да купувам от тях
Млечни продукти
Качество!
Качество.
Добро обслужване
Прекрасни продукти от истинско мляко. Истински вкус! От години пазарувам само там
Отвори в Maps