Купих овче саламурено сирене на " КОСТОВИ ЕМК ООД Съединение" наскоро, като продуктите на тази мандра случайно ги открих в едно магазинче за месни и млечни продукти... Понякога човек трябва да се спре и да влезе в такива магазинчета където и да е.
Прекрасен вкус, който се доближава до вкуса от едно време, както са правили нашите баби и дядовци!
Дано стигне до повече потребители в различни кътчета на България.
Сиренето е чудесно ,а сладоледа е уникален ! Благодаря ви за превъзходните продукти!
Уникално сирене, вчера баницата се изяде за отрицателно време. Ще купя пак
Купуваме сирене Съединение от години, цялото ми семейство го обожава - вкусно, истинско, прекрасно, не го заменяме за друго! Харесваме много и овчето и козето им сирене. Правят и занаятчийски сладолед - прекрасен! Собствениците и хората в мандрата са много мили.
Купуваме сирене Съединение от години, цялото ми семейство го обожава - вкусно, истинско, прекрасно, не го заменяме за друго! Харесваме много и овчето и козето им сирене. Правят и занаятчийски сладолед - прекрасен! Собствениците и хората в мандрата са много мили.
Уникално сирене, вчера баницата се изяде за отрицателно време. Ще купя пак
Много лоша стока с мними съставки! Нямам думи наистина! При Жан Валжан, ако имахме държава!
Купих овче саламурено сирене на " КОСТОВИ ЕМК ООД Съединение" наскоро, като продуктите на тази мандра случайно ги открих в едно магазинче за месни и млечни продукти... Понякога човек трябва да се спре и да влезе в такива магазинчета където и да е.
Прекрасен вкус, който се доближава до вкуса от едно време, както са правили нашите баби и дядовци!
Дано стигне до повече потребители в различни кътчета на България.
Сиренето е чудесно ,а сладоледа е уникален ! Благодаря ви за превъзходните продукти!
Пътувахме с приятелката ми близо до Съединение и се отбихме, тъй като харесваме много сиренето им и искахме да си купим и да видим мандрата. Първия път като се обадихме, като чуха за какво става дума ни затвориха. На второто обаждане ни казаха, че са малък производител и за по 1-2кг не се занимават да продават. Препратиха ни към магазина на автогарата.Досега нито една мандра не ни е връщала, голяма или малка. Сиренето е хубаво, но отношението - българско. Другия път ще си купим нещо друго.
Най добрите млечни продукти в региона!