Баш и Месони
Фирмен магазин, Варна
Месо и месни продукти
089 68* **** (покажи)
Месарница Баш и Месони предлага внимателно селектирано свинско, телешко и агнешко месо.
Отзиви от потребители
Отзивите от потребители към всеки магазин са импортирани от профила му в платформата Google Карти.
Средната оценка се образува от всички дадени потребителски оценки.
Можете да прегледате всички отзиви, коментари и оценки за този обект, като посетите профила му в Google Карти.
4.6
(648 гласа)
- Релевантни отзиви
- Най-нови
Много добре зареден магазин за месни продукти и мезета. Има и щанд с готвена храна за вкъщи. Това е мястото в града, където може да се закупят телешки сърца. Обадете се предварително да проверите дали имат налични.
Качествено месо! Винаги разполагат с богат асортимент. Топ продукта им е Адана кебап !!!
Любимо място за пазаруване. Продуктите да еинаги свежи! Обслужването е страхотно!
Винаги прясно месо, чудесно овкусени наденици и пържоли. Препоръчвам!
Привет магазин Месони! Благодарим за качествените мезета и прясно агнешко за Гергьовден! За топлата станция която има мирис на домашен уют❣️ За усмихната Мира, София и най вече Миро с златните си ръце, който приготвя суджук за скара! Аплодисменти за качеството и уютно посрещане!❣️❣️❣️
Много невъзпитан персонал.
Любимо място за пазаруване. Продуктите да еинаги свежи! Обслужването е страхотно!
Винаги прясно месо, чудесно овкусени наденици и пържоли. Препоръчвам!
Привет магазин Месони! Благодарим за качествените мезета и прясно агнешко за Гергьовден! За топлата станция която има мирис на домашен уют❣️ За усмихната Мира, София и най вече Миро с златните си ръце, който приготвя суджук за скара! Аплодисменти за качеството и уютно посрещане!❣️❣️❣️
Не знам на какво се дължи,но каймата смес е с много особена консистенция.Купих и смляна на място от свински бут,но и този вариант не е ок. Струва ми се, че месото е по-особено в сравнение от преди.От редовните клиенти съм ,но вече се замислям.
Качествено месо! Винаги разполагат с богат асортимент. Топ продукта им е Адана кебап !!!
Не използват ръкавици и пипат месото с ръце, с които са пипали пари преди това, слагат месото направо на кантара, без да го сложат в торбичка. Абсурдно е просто!
Качествени продукти на високи цени и грубо отношение на продавачите.
Месото , което съм вземал не е зле, но почва да ми прави впечатление , че магазина май става от клуба на богатите покрай тази еврозона. А за мен това е грозничко. Не оставяйте търговците да спекулират!!!
10€ килограм врат.....
Месото е хубаво и вкусно, личи си, че е качествено. За съжаление обаче отношението на продавачките е доста кофти – грубо и не любезно.