Читала много рекомендации по товару, но и то, что во всех магазинах грубый персонал. И вот сама проверила. Обслужили быстро и спокойно. Продукция тоже понравилось. Особо, что цены не намного выше такой же продукции в обычный супермаркетах
Като клиент на магазин от веригата "Добротица", намиращ се на ъгъла на ул. Пирин и бул. Сливница в гр. Варна, бих искал да изразя своето уважение към продавачките в обекта, по-специално към три от тях - Десислава Стоянова, Сибел Дауд и Димитричка Топулева. Бих се радвал много, ако те получат подходящо стимулиране от ръководството за предстоящите празници. Небето ми е свидетел, че напълно го заслужават. Магазинът е поддържан чист и добре зареден, а продавачките не пропускат случай да ме запознаят с наличието на нови продукти. Бих посъветвал онези клиенти, които пишат негативни отзиви, да поми...
Мястото е страхотно дори само заради страхотните продавачки! Качеството на продуктите е супер бонус.
Отлично качество ня всички продукти
Доволен съм и от продуктите и от обслужването.
Доволен съм и от продуктите и от обслужването.
Позволявам си да оставя отзив тук за обекта Ви в кв. Аспарухово.
Моля, обяснете на персонала си, че е изключително невъзпитано и против служебната етика да се водят лични разговори по телефона, докато се обслужва клиент в магазина.
Относно продукцията, моето семейство пазарува от вас вече няколко години и сме изключително доволни откъм вкус и качество.
С персонала, обаче, е добре да се поработи.
Като клиент на магазин от веригата "Добротица", намиращ се на ъгъла на ул. Пирин и бул. Сливница в гр. Варна, бих искал да изразя своето уважение към продавачките в обекта, по-специално към три от тях - Десислава Стоянова, Сибел Дауд и Димитричка Топулева. Бих се радвал много, ако те получат подходящо стимулиране от ръководството за предстоящите празници. Небето ми е свидетел, че напълно го заслужават. Магазинът е поддържан чист и добре зареден, а продавачките не пропускат случай да ме запознаят с наличието на нови продукти. Бих посъветвал онези клиенти, които пишат негативни отзиви, да поми...
Мястото е страхотно дори само заради страхотните продавачки! Качеството на продуктите е супер бонус.
2 пъти влизам в магазина на Чаталджа- отношението не е ок. Продавачките явно не си харесват работата.
Отлично качество ня всички продукти
Редовно си пазарим от тази верига.
Много сме доволни, особено от магазина във Виница.
Пресни и свежи продукти!
Високо качество!
Редовен клиент съм на този магазин.Всеки път става проблем като нямам точно пари.Никога нямат стотинки за връщане.Много пъти на пазарувала се отказвам от стоката защото нямат да върнат ресто.Толкова ли е трудно сутрин да им се осигуряват дребни пари и стотинки.
Най-доброто на пазара за момента.Със обслужването до сега не сме имали проблеми.
Нелюбезно обслужване!Съжалявам!