Фирмен магазин КИП
Фирмен магазин, Варна
Месо и месни продукти
Фирмен магазин КИП предлага месо и месни продукти от собствена транжорна.
Производител:
КИП
Отзиви от потребители
Отзивите от потребители към всеки магазин са импортирани от профила му в платформата Google Карти.
Средната оценка се образува от всички дадени потребителски оценки.
Можете да прегледате всички отзиви, коментари и оценки за този обект, като посетите профила му в Google Карти.
4.0
(21 гласа)
- Релевантни отзиви
- Най-нови
Добро място за мързеливи домакини. Имат няколко вида мръви че и гарнитура за мръвите. Препоръчвам пресните салати. И не препоръчвам тези на майонезена и лютенична основа. Имат консерванти. Иначе са вкусни.
Чудесно кочество на месото!Винаги позарувам от тук!Персонала са много учтиви и разбрани!Препоръчвам!!!
Чудесен магазин!Винаги подреден и зареден!Персонала е много възпитан и разбран!Качеството на месото е ТОП!!! Препоръчвам!Пазарувам от тук 7 години и съм доволен и препоръчвам на всички тази месарница!
Купи си фризер, майка ти проста!
Може ли телефона зо връзка
Може ли телефона зо връзка
Препоръчвам!
Чудесен магазин!Винаги подреден и зареден!Персонала е много възпитан и разбран!Качеството на месото е ТОП!!! Препоръчвам!Пазарувам от тук 7 години и съм доволен и препоръчвам на всички тази месарница!
Чудесно кочество на месото!Винаги позарувам от тук!Персонала са много учтиви и разбрани!Препоръчвам!!!
Безумно е да не може да се плаща с карта! Персонала почти никога не е учтив!
Само там може да попитат човека който е след Вас какво желае и да ви оставят като застрелян тотално деградирал персонал..
Добро място за мързеливи домакини. Имат няколко вида мръви че и гарнитура за мръвите. Препоръчвам пресните салати. И не препоръчвам тези на майонезена и лютенична основа. Имат консерванти. Иначе са вкусни.
Звездата която давам им е МНОГО!!! ТРИ ЛЕЛКИ СЕ БЛЪСКАТ КАТО УДАРЕНИ ГЪЛЪБИ И СЕ МОТКАТ ЗА ДА МОЖЕ СЛЕД 1 ЧАС КАТО ТИ ДОЙДЕ РЕДА ДА ТИ КАЖАТ ПЛАЩАНЕ САМО В БРОЙ..... ОПРЕДЕЛЕНО НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ!!!!!!!
Купи си фризер, майка ти проста!
Направих поръчка на месо,за взимане на другия ден,попитах за размера и ми показа цитирам ,,горе-долу такъв размер”поръчах повече спрямо размера ,на другия ден при получаване,ме учуди цената и при отваряне на пакетите пържолите бяха двойни и прекалено много и непотребни в последствие….