Много вкусни неща на много прилични цени !
Най хубавата месарница във кв. Левски
Току-що в обекта на ул. "Евлоги Георгиев" ми отказаха да ми смелят 1 кг плешка на кайма, защото машината им била заета - не разбрах точно с какво. Отначало тръгна да не обслужва, после се спря и думите ѝ бяха: "Само че машината ни е заета с ... (пауза) и не мога да Ви смеля (явно не можа да измисли какво да ме излъже). Случвало ми се е и преди това. Имам чувството, че ги мързи да я сглобяват, разглобяват, мият или нещо друго и затова отказват.
Преди време беше добре,но сега всичко развалиха.Не препоръчвам!
На снимката-би трябвало да е джулан,а то само сланина с косми (((
Суджук телешки Ангъс 59-60лв килото, една петълка излиза 10-11лева само сланина, мазен никакъв вкус.Все едно е сушеница от 2лв броя. Голямо разочарование е, за първи път взех от него на външен вид много добре изглеждаше но…
Купих си наденички и кюфтета, не съм доволен, кюфтетата много миризливи, а наденичките нямаха вкус на месо
Кюфтетата им се стапаят. Остават едни топченца. Язък за доверието, което им оказахме. Вече не сме техни клиенти.!