Качествена храна, достъпни цени
Прекалено скъпо !
На касовите бележки не можеш да разбереш кое колко струва
Всичко е под един знаменател
Винаги прясно месо и отлично обслужване! Съотношение цена-качество - много добре!
Много хубави колбаси произведени на място. Месото е изключително вкусно и винаги е прясно. Цените може да са леко високи в сравнение с хипермаркетите, но си заслужават заради качеството.
Най- доброто месо в града!
Винаги прясно месо и ТОП качество обслужването е на ниво .
Професионално и мило обслужване - впечатлена съм и с удоволствие ще посетим отново месарницата. Хигиена на мн добро ниво и на първо място-ДА, месото е с отлично качество.
Винаги прясно месо, обслужване на ниво!!!
Успех ;)
Винаги прясно и крехко Българско месо . Препоръчвам на всеки които държи на качеството и доброто отношение към клиента. :)
Телефон за връзка оставете.