Хензел и Гретел
Производител на:
Торти и сладкиши
За нас
Бутикова сладкарница „Хензел и Гретел“ черпи вдъхновение от любимата детска приказка за сладката къщичка, която омайва с чудни вкусотии. Името на сладкарницата е вдъхновено от историята на Хензел и Гретел, а концепцията им е да пренесат в реалността вълшебството на приказката чрез кулинарни сладки изкушения.
Сладкарницата се отличава с ръчно изработени торти и дребни сладки, които не само радват небцето, но и впечатляват с красиви форми, подходящи както за празник, така и за делник. Всеки продукт е създаден с прецизност и любов от техните опитни сладкари.
„Хензел и Гретел“ предлага богато и пъстро меню, което носи наслада за малки и големи.
Къде да ни намерите
- Фирмени магазини
Контакти
Отзиви от потребители
Потребителските отзиви на производителя са импортирани от профилите на обектите му в платформата Google Карти.
Можете да прегледате всички отзиви, коментари и оценки за обектите, като посетите профилите им в Google Карти.
- Релевантни отзиви
- Най-нови
Вкусни торти - любими са ми шоколадовите им предложения. Забележка: може да освежат мебелировката - има силни следи от употреба по диваните и столовете и текстила им.
Изключително доволни сме от обслужването! Тортите са невероятни! Направих онлайн поръчка през Фейсбук от София за рожден ден на дете в Плевен. Много вкусни! Препоръчвам с две ръце! Голям асортимент имат, работят и по поръчки на клиентите.
Прекрасно място в мола за да си починеш с едно парче торта и кафе! Плодовата торта е уникална! Цените напълно нормално от 4 до 5лв. Декорацията е като в приказа 🔝🔝🔝
Мястото е страхотно!Уникално вкусни торти особено торта Орео 😍🥹 Задължително посетете!
Тортите са на добро ниво. Цена около 4-5 лв за парче. Приятна обстановка. Докато хапнах едно парче торта на място ми направи впечатление как се разграби голяма част от витрината - едни взимаха за вкъщи, други за на място.
Доволен съм! Сайтът е много добре направен и лесно си избрах торта. Поръчката по телефона и взимането от място бяха безпроблемни и всички бяха много учтиви. Тортата беше красива, свежа, лека, вкусна и се хареса от всички.
Сладкарницата до пазара на манеца,под всякаква критика.Направили сме поръчка за торта,която е и платена.Отиваме да я вземем и се оказва,че е са я продали отново на други хора и нашата торта я няма.Нямат налична същата и останахме разочаровани.
🎂☕️
Абсолютно неадекватни!
Надпис на сватбената ми торта "And they lived HAPPLY (!) ever after..."
Казах си, че на всеки може да случи и на следващ повод реших отново от тях да поръчам. Голяма грешка!
Исках 16 парчета торта и доставка до с.Къртожабене. Тортата излизала 90лв и под 100лв доставка не правели извън града.
Казах им да я направят с толкова парчета, колкото трябва, че да стане 100лв+ и да я доставят. Т.е. исках да увеличим парчетата. Нямах време да разкарвам торти, проблемът беше във времето ми.
Казаха ми, че "ТУК НЕ Е ПАЗАР и не може да се прави каквото вие искате!".
Ами, щом не е па...
Професионална работа,
Става за веднъж. Доста е скъпо според мен. Цените на тортите са до 10лв.
Чудесно място за срещи. Тихичко, любезен персонал. Толкоз.
Ядох френска селска торта,по -отвратителна торта не бях яла. Блата мек и дълеч от меденка,крема сметанов и най -отвратителното беше,че имаше корички от лимон,да допълня ,че дори нямаше сладко между блатовете! Персоналът мирише!
Невероятно вкусни торти!
Едната служителка, по-младата, беше отзивчива и много помогна но другата сигурно само за престиж я държат!
Вкусни торти - любими са ми шоколадовите им предложения. Забележка: може да освежат мебелировката - има силни следи от употреба по диваните и столовете и текстила им.