Сладкарница Хензел и Гретел

Фирмен магазин, Плевен
Торти и сладкиши
Плевен, ж.к. Воден, ул. "Иван Мендиликов"

Бутикова сладкарница „Хензел и Гретел“ черпи вдъхновение от любимата детска приказка за сладката къщичка, която омайва с чудни вкусотии. Името на сладкарницата е вдъхновено от историята на Хензел и Гретел, а концепцията им е да пренесат в реалността вълшебството на приказката чрез кулинарни сладки изкушения.

Сладкарницата се отличава с ръчно изработени торти и дребни сладки, които не само радват небцето, но и впечатляват с красиви форми, подходящи както за празник, така и за делник. Всеки продукт е създаден с прецизност и любов от техните опитни сладкари.

„Хензел и Гретел“ предлага богато и пъстро меню, което носи наслада за малки и големи.

Производител:  Хензел и Гретел

Отзиви от потребители

4.0 (112 гласа)
  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
Вкусни торти - любими са ми шоколадовите им предложения. Забележка: може да освежат мебелировката - има силни следи от употреба по диваните и столовете и текстила им.
Прекрасно място в мола за да си починеш с едно парче торта и кафе! Плодовата торта е уникална! Цените напълно нормално от 4 до 5лв. Декорацията е като в приказа 🔝🔝🔝
Тортите са на добро ниво. Цена около 4-5 лв за парче. Приятна обстановка. Докато хапнах едно парче торта на място ми направи впечатление как се разграби голяма част от витрината - едни взимаха за вкъщи, други за на място.
Тортата, която опитах, беше много вкусна и прясна. Много ми хареса. Момичетата, които работят бяха не особено любезни, лимонадата, която ми направиха беше топла, не бяха добавили никакъв лед и по скоро си беше вода с лимон и 1 листенце мента. Изобщо не ми предложиха чаша за безалкохолното. Всички маси бяха мръсни, около тях беше мръсно, а повече от 1 час преди приключване на работното време едното момиче започна да събира декорацията по масите с цел да ни подканва да си тръгваме, въпреки че нямаше и половин час от както си бяхме поръчали с хората до моята маса. Ако се подобри Обслужването мя...
Доволен съм! Сайтът е много добре направен и лесно си избрах торта. Поръчката по телефона и взимането от място бяха безпроблемни и всички бяха много учтиви. Тортата беше красива, свежа, лека, вкусна и се хареса от всички.
Доволен съм! Сайтът е много добре направен и лесно си избрах торта. Поръчката по телефона и взимането от място бяха безпроблемни и всички бяха много учтиви. Тортата беше красива, свежа, лека, вкусна и се хареса от всички.
Сладкарницата до пазара на манеца,под всякаква критика.Направили сме поръчка за торта,която е и платена.Отиваме да я вземем и се оказва,че е са я продали отново на други хора и нашата торта я няма.Нямат налична същата и останахме разочаровани.
🎂☕️
Абсолютно неадекватни! Надпис на сватбената ми торта "And they lived HAPPLY (!) ever after..." Казах си, че на всеки може да случи и на следващ повод реших отново от тях да поръчам. Голяма грешка! Исках 16 парчета торта и доставка до с.Къртожабене. Тортата излизала 90лв и под 100лв доставка не правели извън града. Казах им да я направят с толкова парчета, колкото трябва, че да стане 100лв+ и да я доставят. Т.е. исках да увеличим парчетата. Нямах време да разкарвам торти, проблемът беше във времето ми. Казаха ми, че "ТУК НЕ Е ПАЗАР и не може да се прави каквото вие искате!". Ами, щом не е па...
Ядох френска селска торта,по -отвратителна торта не бях яла. Блата мек и дълеч от меденка,крема сметанов и най -отвратителното беше,че имаше корички от лимон,да допълня ,че дори нямаше сладко между блатовете! Персоналът мирише!
Вкусни торти - любими са ми шоколадовите им предложения. Забележка: може да освежат мебелировката - има силни следи от употреба по диваните и столовете и текстила им.
Тортата, която опитах, беше много вкусна и прясна. Много ми хареса. Момичетата, които работят бяха не особено любезни, лимонадата, която ми направиха беше топла, не бяха добавили никакъв лед и по скоро си беше вода с лимон и 1 листенце мента. Изобщо не ми предложиха чаша за безалкохолното. Всички маси бяха мръсни, около тях беше мръсно, а повече от 1 час преди приключване на работното време едното момиче започна да събира декорацията по масите с цел да ни подканва да си тръгваме, въпреки че нямаше и половин час от както си бяхме поръчали с хората до моята маса. Ако се подобри Обслужването мя...
Нивото на обслужване е изключително ниско.
Колкото пъти съм,решила да взема нещо от там,толкова пъти съм съжалила!!Да оставим цените и качеството на тортите към днешна дата,но ОБСЛУЖВАНЕТО Е КРИТИЧНО!ВСЕКИ ПЪТ!Никакъв шанс няма да дам повече!
Тортите са много вкусни, личи, че са правени с качествени продукти. Вкуса е запомнящ се.
Отвори в Maps