100 грама сладки

Фирмен магазин, София
Торти и сладкиши
София, Лозенец, бул. "Джеймс Баучер" 114

В професионални работилници, с любов и внимание, 100 грама сладки създават изискани шоколадови бонбони без консерванти. Използват се висококачествени белгийски шоколади и свежи съставки. Рецептите включват вкусове от различни кухни, съчетани с ръчна технология.

Производител:  100 грама сладки

Отзиви от потребители

4.3 (156 гласа)
  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
Любимо място за чревоугодници. За съжаление, цените вече изглеждат неаргументирани. Персоналът е леко муден
Предлагат се много вкусни , интересни и разнообразни вкусотии . Атмосферата е приятна . Но обслужването , освен че може да бъде няколко идеи по - стегнато и организирано , ми направи много лошо впечатление , говоренето на " ти " от една от служителките . При положение , че ме вижда за Първи път , нито съм редовен клиент , нито се познаваме , нито е професионално и възпитано . Нито се усети , че аз й говорех на Вие .
На 3 октомври поръчахме голяма торта маскарпоне с горски плодове, на 5 октомври получаваме йогурт с ягоди и малини! Извиниха се за недоразумението и ни компенсираха с малка тортичка. Имат подход към клиента
Приветлив и усмихнат персонал. Бях обслужен бързо и приятно. Десертите им са на ниво. Не съжаляваш за парите, които си дал. Заслужава се да се върнеш пак! 🧁🫐🍓
Хубави сладкарски изделия. Цените са по-високи от приемливото.
Хубави сладкарски изделия. Цените са по-високи от приемливото.
Уникално обслужване + богато заредени
Любимо място за френски макарони 🫶🏻 кафето също е хубаво, предлагат и разнообразие от всякакви други сладкиши и печива!
Десертите са технически добре направени и визуално хващат. Но не са леки, прекалено сладки, небалансирани, основите почти винаги са тежък и плътен фъдж или брауни с глазура, което почти никога не се изяждат. Претендират за висок клас десерти, но реално са като Неделя.
The most delicious pastry 👍
Много ми харесва.
Много ми харесва 😊😊😊
The staff is attentive, sweet and really does their best to be helpful. I loved being served there. As for the products - everything they offer is worth the price tag. I especially love their mango cheesecake.
Не ми харесва това че баницата им със сирене е 5 лв и почти няма сирене не знам пестят ли какво ама ще спра да си поръчвам от това място
На 3 октомври поръчахме голяма торта маскарпоне с горски плодове, на 5 октомври получаваме йогурт с ягоди и малини! Извиниха се за недоразумението и ни компенсираха с малка тортичка. Имат подход към клиента
Отвори в Maps