100 грама сладки
Производител на:
Шоколад, Торти и сладкиши
За нас
В професионални работилници, с любов и внимание, 100 грама сладки създават изискани шоколадови бонбони без консерванти. Използват се висококачествени белгийски шоколади и свежи съставки. Рецептите включват вкусове от различни кухни, съчетани с ръчна технология.
Къде да ни намерите
- Фирмени магазини
Контакти
Отзиви от потребители
Потребителските отзиви на производителя са импортирани от профилите на обектите му в платформата Google Карти.
Можете да прегледате всички отзиви, коментари и оценки за обектите, като посетите профилите им в Google Карти.
- Релевантни отзиви
- Най-нови
Пиенето на кафе тук е истинско удоволствие - бързо обслужване, добро отношение, приятна обстановка.
Аз обожавам всякакви десерти, десертите в 100 грама сладки са вкусни и красиви на външен вид, но скъпи. Не останах доволна и от обслужването, забравиха да ми приспаднат намалението за десерт на деня, после започнаха да обясняват как няма как да ми върнат разликата, защото плащам с карта.
Страхотни торти, както и кетъринг за празник или събиране. Използват висококачествени материали, а вкусът е страхотен. Препоръчвам.
Хубави сладкарски изделия. Цените са по-високи от приемливото.
Пазаруваме от там за take away. Вчера купихме нещо ново да опитаме бадемова тарта със смокини и еклер с крем и малиново кули. Тартата беше много вкусна , масленото тесто беше превъзходно. Еклера също беше приятен , бих препоръчала и страчиатела с вишни да се опита.
Десертът 'Кафе' не беше нищо впечатляващо. Даже напротив. Имаше хубава визия, но вкус на сметана и аромат кафе. От друга страна, бискоф чийзкейка няма равен. Наистина най-добрия, който съм опитвала.
Смятам обаче, че за тази цена, обслужването трябва да се подобри. Служителите вътре НЕ поздравяват и макар че посетих заведението около едва час след отваряне, те вече изглеждаха отегчени и измъчени от живота. На ръба на заспиване. Много неприятно.
От качеството на тортите нямам никакви забележки – бяха вкусни и добре приготвени. За съжаление, впечатлението ми от обслужването не беше толкова добро. Отношението на персонала беше по-скоро нелюбезно и не особено приветливо.
Например, когато попитах дали можем да преместим един стол, тъй като бяхме повече хора, отговорът беше: „Да, преместете го, но само ако после си го върнете.“ Освен това поисках касовата бележка, но ми беше обяснено, че вече е изхвърлена. Реакцията на служителите създаде усещането, че подобна молба е нещо необичайно.
Накрая бяхме помолени сами да изчистим и съберем всич...
Кафенце ти е 2 пъти по-скъпо отколкото в квартално магазинче долу, а и не бързат да го правят.
No way to sight the birthday 🎂 cake though.... Не надписват тортите еейй.. !! Жалко оооуууу
Мвого хубава обстановка. Дървените столове са стилни и придават страхотна атмосфера. Еклер с шам фъстък и малини е супер вкусен. Кремът е топ. С лешник също много обичах, но вече няма.
One of the best coffees in town. The guy at the cashier speaks and understand English so its easier for English people to order here.
The ambiance is great as well.
Хубави сладкарски изделия. Цените са по-високи от приемливото.
Най-добрите торти, винаги пресни и направени с качествени продукти- любимата ми е страчатела с вишни!
Уникално обслужване + богато заредени
Изключително мило и любезно обслужване, персонала е изключително усмихнат и отзивчив, което е много важно за нас! Храната винаги е уникално вкусна и прясна, а за кафето 10/10. Ако търсите място за кафенце и нещо сладичко с приятели това е вашето място препоръчвам с две ръце плюса е че има маси вътре и отвън (когато времето е хубаво)! Опитайте няма да съжалявате! Менюто им е изключително разнообразно и сезонно което е страхотно и потвърждава че работят с пресни продукти.