Пиенето на кафе тук е истинско удоволствие - бързо обслужване, добро отношение, приятна обстановка.
Най-прекрасното място за една меренга и чай. Персоналът е учтив и ведър, обстановката уютна и релаксираща. За вкусотиите коментарът е излишен,защото каквото и да изберете, ще бъде направено с любов, прясно и вкусно!
Хубави са тортичките, но със завишени цени. Канелените бисквитки обаче са супер и определено препоръчваме!
Много приятна обстановка, персонала. Е изключително мил, сладките са невероятни. Една от най-хубавите сладкарници в София!
Прекрасно място за откъсване от света навън. Удобно както за работа, така и за приятно прекарване на времето. Драстична разлика с други обекти от веригата. Супер персонал - възпитани, спокойни, информирани и внимателни, страхотни продукти, винаги пресни. Влюбена съм в тази сладкарница и горещо я препоръчвам! Браво, така се прави! Любима ми е "Павлова", но я нямаше посочена. В друг обект ми заявиха, че вече няма да я има. Странно...Кроасаните са номер едно, кафето - също!
Имам отстъпка от работа в 100 грама сладки, дори с нея вече си личи, че са прекалили цените, а качеството, вкусът и количеството не са кой знае какво. Има сладкарници в София с много по- добри десерти. А козунаците по Великден - 20 евро, ако искаш…
Много приятна обстановка, персонала. Е изключително мил, сладките са невероятни. Една от най-хубавите сладкарници в София!
Хороший персонал , вкусная еда , очень уютное заведение 🥰
Най-доброто кафе в София!
Много е хубаво и имат наистина добро кафе
Пиенето на кафе тук е истинско удоволствие - бързо обслужване, добро отношение, приятна обстановка.
Най-добрата локация която съм посещавала на 100 грама сладки!!Персонала е много мил и дружелюбен най вече Даниела.
Великолепно обслужване, чудесна обстановка, отлична храна!
High quality but slow service
Чудесно място с много вкусни и качествени неща, но най-хубавото точно на тази локация, е персоналът - изключително приветливи, усмихнати и отзивчиви. Създават много приятна атмосфера и ми оправят деня от сутринта :)