100 грама сладки

Фирмен магазин, София
Торти и сладкиши
София, Витоша, бул. "Симеоновско шосе" 110

В професионални работилници, с любов и внимание, 100 грама сладки създават изискани шоколадови бонбони без консерванти. Използват се висококачествени белгийски шоколади и свежи съставки. Рецептите включват вкусове от различни кухни, съчетани с ръчна технология.

Производител:  100 грама сладки

Отзиви от потребители

4.4 (597 гласа)
  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
Харесвам “100 грама сладки” и винаги когато искам да заложа на качествени торти или просто парче торта, идвам тук. Освен тортите, кроасаните, кексчетата, баниците също са много вкусни. Цените са една идея по-високи, но пък качеството е добро.
Със сигурност това бяха най-вкусните кроасани, които съм опитвал в България! Просто хрупкави и разтапящ се маслен вкус, както един кроасан трябва да бъде
Вкусно Винаги вкусно
Най-вкусните еклери, които съм ял, и интересни бутикови сладкиши
Редовен посетител съм.Разнообразен и атрактивен асортимент. Не знам защо напоследък не виждам намаления след 17.00 .Това определено ще повлияе на клиентите. Лично аз пазарувам по няколко неща.
Нивото определено е паднало.
Чудесно кафе.
Бавно обслужване и нулева отговорност за грешки. Излъгаха ме два пъти, веднъж при получаването на поръчката, втори път когато я върнах. Поръчах лате с кокосово мляко, получих краве - въпреки че изрично потвърдих при получаването и натъртих, че не мога да консумирам краве мляко. При рекламацията нагло отрекоха очевидната грешка вместо да я признаят и да се извинят. Не препоръчвам и не бих се върнала, въпреки удобната локация.
Αγενής η κοπέλα στην εξυπηρέτηση και στο ταμία πανάκριβο χωρίς λόγο
Сладкарницата е ок,но персонала откровенно може да те откаже да повториш.Колкото пъти и да отида,една лелка(мария георгиева)ми доказва,че днешно време,възпитанието е рядкост. Органически неприятна
Харесвам “100 грама сладки” и винаги когато искам да заложа на качествени торти или просто парче торта, идвам тук. Освен тортите, кроасаните, кексчетата, баниците също са много вкусни. Цените са една идея по-високи, но пък качеството е добро.
Ненужно скъпо
Изключително обидно, дискриминиращо, некоректно, невъзпитано и арогантно поведение от страна на служителите на 100 грама сладки, находящ се на бул. Симеоновско шосе! Двоен стандарт на обслужване на клиентите с малки кученца, които са ни в ръцете и сме далеч от витрината докато си избираме нещо! Същата сладкарница в Бизнес парк център, допуска дом. любимци, защот молът го допуска, а вие управителите с вашите обидни и дискриминиращи правила в сладкарницата на Симеоновско шосе, забранявате дори да вляза с малко кутре, което ми е в ръцете и оглеждам, за да си избера нещо за навън! Кучето не е въ...
Ужасно отношение от персонала, чашата ми с кафе беше изцапана отвън, масите са мръсни и непочистени. Цените са достатъчно високи, би трябвало и нивото да е високо.
Оле, оле. Продукцията (сладките) са супер, ситуацията с персонала става все по трагичена 😲☹️😇
Отвори в Maps