100 грама сладки

Фирмен магазин, София
Торти и сладкиши
София, Зона Б5, МОЛ, бул. "Александър Стамболийски" 101

В професионални работилници, с любов и внимание, 100 грама сладки създават изискани шоколадови бонбони без консерванти. Използват се висококачествени белгийски шоколади и свежи съставки. Рецептите включват вкусове от различни кухни, съчетани с ръчна технология.

Производител:  100 грама сладки

Отзиви от потребители

3.8 (216 гласа)
  • Релевантни отзиви
  • Най-нови
Голям избор от сладки изкушения, пресни продукти, бързо обслужване.
Хубаво местенце с богат избор. Не винаги всичко е вкусно. Но има много вкусни неща. Обстановката е приятна.
Хубава храна, но жалко, че мястото е малко и шумно.
Има интересни предложения, цените са малко високи. Като цяло, не може да се разгледа по- спокойно на витрините. Има опашка, а и някак си се бърза и от персонала. Ще бъде по- добре, ако има усещане за повече спокойствие.
Nicely decorated coffee and cake shop on second mall floor. The cakes looks fantastic. Only few tables inside and out so space is somewhat limited. Service could be more welcoming to match the atmosphere. Coffee was good and the desserts we had were excellent.
Десертът 'Кафе' не беше нищо впечатляващо. Даже напротив. Имаше хубава визия, но вкус на сметана и аромат кафе. От друга страна, бискоф чийзкейка няма равен. Наистина най-добрия, който съм опитвала. Смятам обаче, че за тази цена, обслужването трябва да се подобри. Служителите вътре НЕ поздравяват и макар че посетих заведението около едва час след отваряне, те вече изглеждаха отегчени и измъчени от живота. На ръба на заспиване. Много неприятно.
От качеството на тортите нямам никакви забележки – бяха вкусни и добре приготвени. За съжаление, впечатлението ми от обслужването не беше толкова добро. Отношението на персонала беше по-скоро нелюбезно и не особено приветливо. Например, когато попитах дали можем да преместим един стол, тъй като бяхме повече хора, отговорът беше: „Да, преместете го, но само ако после си го върнете.“ Освен това поисках касовата бележка, но ми беше обяснено, че вече е изхвърлена. Реакцията на служителите създаде усещането, че подобна молба е нещо необичайно. Накрая бяхме помолени сами да изчистим и съберем всич...
Много хубави десерти!
Поръчах козунаци с предварителна поръчка, защото се предполага, че биха дошли пресни и хубави. Снимките, които са качени в сайта им с образец как изглеждат козунаците отвътре нямат нищо общо, а на всичкото отгоре са и страшно сухи. Парите не си заслужават, имат вкус на обикновените, които се продават навсякъде, но с разликата, че те са на много по-ниска цена.
Не смятам, че трябва да изчакам служителите да си довършат личните разговори преди да ме обслужат! Също така, що за фирмена политика е това, да ми предлагат готова кутия с френски макарони, а да не мога да си избера вкусове!? Наистина не можах да повярвам на този отговор, просто е безумно! Не бях ходила някъде от година и малко в този обект, никога не е имало проблеми преди нито по отношение на обслужване, нито при избор на продукти. Жалко, защото мен със сигурност ме изгубихте като клиент, а вероятно ще изгубите и други.
Продуктите са хубави, но обслужването ужасно!
Винаги усмихнати, любезни и бързо обслужване
Не съм доволна. Поръчах торта за рожден ден, след консумацията на която всички имахме страшно-чревно разстройство.
Редовно посещавам обекта в Мол София. Обичайно съм доволна от вкуса и обслужването. Днес обаче попаднах на служителка, която беше сърдита, не слушаше какво й поръчвам, не каза нито добър ден, нито довиждане. Като цяло липса на елементарно възпитание.
The cake and the coffee were cery tasty, but the service was nasty and unpolite. They knew that I don't speak bulgarian but they talked to me in this language. It was the first cafe that the service lady had problem with taking my plate after finishing. She was standing very close and she didn't take. She said something to me (probably in bulgarian), I realized that I have to take this plate, but I didn't feel comfortable. If the service cannot speak even basic English maybe it's worthy to write information that it is the self-service. Talking in your language in front of foreigner it's not ...
Отвори в Maps