100 грама сладки
Фирмен магазин, София
Торти и сладкиши
088 60* **** (покажи)
В професионални работилници, с любов и внимание, 100 грама сладки създават изискани шоколадови бонбони без консерванти. Използват се висококачествени белгийски шоколади и свежи съставки. Рецептите включват вкусове от различни кухни, съчетани с ръчна технология.
Производител:
100 грама сладки
Отзиви от потребители
Отзивите от потребители към всеки магазин са импортирани от профила му в платформата Google Карти.
Средната оценка се образува от всички дадени потребителски оценки.
Можете да прегледате всички отзиви, коментари и оценки за този обект, като посетите профила му в Google Карти.
4.5
(344 гласа)
- Релевантни отзиви
- Най-нови
Кафето е едно от най-хубавите в София, пастите и тортите великолепни, френските макарони чудесни. Супер място, само самообслужването е лек минус, но явно това е политиката им.
Да изпия кафето си в 100 грама сладки за мен е удоволствие.
През всичките тези години ,да ходя там не е само" ритуал" за душата ,за вкусно парче торта ,или вълшебен козунак с карамел и орехи (които купувам всяка една година по няколко.......вече може би 15 години )но и оново усещане за уют ,и добро обслужване.
Сега когато имам почивен ден ,винаги отивам там ,заради хората там ,заради Кико (изключително внимателен към всеки детайл ,имам чувството, че не само 100 грама сладки му отиват но и Франция,няма такова момче ,винаги е мил и усмихнат ,Рони е другото същество ,заради което ходя там ,ми...
Супер обслужване . Много вкусни десерти - любимиата ми паста е,,страчатела с вишни ,, Божествена . А най сладкия от всичко е Кико . ;)
Изключително мило и любезно обслужване, персонала е изключително усмихнат и отзивчив, което е много важно за нас! Храната винаги е уникално вкусна и прясна, а за кафето 10/10. Ако търсите място за кафенце и нещо сладичко с приятели това е вашето място препоръчвам с две ръце плюса е че има маси вътре и отвън (когато времето е хубаво)! Опитайте няма да съжалявате! Менюто им е изключително разнообразно и сезонно което е страхотно и потвърждава че работят с пресни продукти.
Прекрасен екип, мили и любезни.
One of the best coffees in town. The guy at the cashier speaks and understand English so its easier for English people to order here.
The ambiance is great as well.
Изключително мило и любезно обслужване, персонала е изключително усмихнат и отзивчив, което е много важно за нас! Храната винаги е уникално вкусна и прясна, а за кафето 10/10. Ако търсите място за кафенце и нещо сладичко с приятели това е вашето място препоръчвам с две ръце плюса е че има маси вътре и отвън (когато времето е хубаво)! Опитайте няма да съжалявате! Менюто им е изключително разнообразно и сезонно което е страхотно и потвърждава че работят с пресни продукти.
Супер обслужване . Много вкусни десерти - любимиата ми паста е,,страчатела с вишни ,, Божествена . А най сладкия от всичко е Кико . ;)
Да изпия кафето си в 100 грама сладки за мен е удоволствие.
През всичките тези години ,да ходя там не е само" ритуал" за душата ,за вкусно парче торта ,или вълшебен козунак с карамел и орехи (които купувам всяка една година по няколко.......вече може би 15 години )но и оново усещане за уют ,и добро обслужване.
Сега когато имам почивен ден ,винаги отивам там ,заради хората там ,заради Кико (изключително внимателен към всеки детайл ,имам чувството, че не само 100 грама сладки му отиват но и Франция,няма такова момче ,винаги е мил и усмихнат ,Рони е другото същество ,заради което ходя там ,ми...
Best variety of delicious desserts! Good quality, friendly service. Not many tables inside, but you do have wc.
Ottimo posto per mangiare un dolce ebete un the/cioccolata calda. Prezzi onesti anche se forse un po' cari non essendoci servizio al tavolo. Do cmq 5 stelle perchè prodotti di qualità e personale super gentile
Po 19:30 nie zostaliśmy obsłużeni (chciałem wypić americano).
Прекрасен екип, мили и любезни.
Преди 2 седмици дойдохме и си взехме манго, сега пак дойдохме и е значително по-малко. Работниците не ни разбират какво им говорим, трябва да повтаряме по няколко пъти и дадоха нашата поръчка на някой друг!
Изключително нелюбезен и направо груб персонал! След направена рекламация за намерена огромна костилка в храната, с която човек рискува най-малкото да се задави или да си счупи зъбите, служителките се държат грубо с клиентката вместо да приемат забележката и да върнат парите или поне дс се извинят. Заслужават репортаж по телевизията. В друг случай бях свидетел как не издават касови бележки. Ако има дъно, там е по-надолу!